Poradniki SOPRO - pliki pdf do pobrania

Wersja do druku Poleć znajomemu

Poradnik Sopro zawiera jeszcze więcej cennych i praktycznych informacji.SOPRO dzieli się  z Państwem know-how w takich dziedzinach jak układanie płytek ceramicznych (w tym na tarasach i balkonach), układanie płyt z kamienia naturalnego, uszczelnianie powierzchni wykładanych płytkami (w tym basenów), układanie jastrychów, układanie kostki brukowej, renowacja starych budowli, renowacja betonu oraz murowanie klinkieru.

Poradnik koncentruje się w głównie na rozwiązywaniu szczególnie trudnych, praktycznych problemów: zapobieganie szkodom powstającym na skutek krytycznych zmian warunków atmosferycznych (w tym mrozów), unikanie przebarwień kamienia naturalnego, eliminowanie zagrożeń pojawiających się na jastrychach ogrzewanych, umożliwianie prowadzenia prac terminowych, niedopuszczanie do powstawania wykwitów na klinkierze itp.

Poradnik charakteryzuje podejście systemowe do omawianych zagadnień. Przedstawiamy przemyślane i sprawdzone w warunkach budowlanych technologie i systemy produktów o spektrum sięgającym od domowej łazienki, przez budownictwo przemysłowe po budowę basenów. Poświęcamy należytą uwagę rozwiązaniom specjalistycznym jak uszczelnianie piwnic, izolacja akustyczna i cieplna przy pracach renowacyjnych, a nawet budowa dróg i powierzchni brukowych.

Kategorie produktów SOPRO

Poradniki Sopro w formie plików PDF - download poszczególnych rozdziałów.

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter