Grupa produktów: zaprawa uszczelniająca

Zaprawa uszczelniająca to specjalistyczna masa budowlana, która służy do uszczelniania powierzchni betonowych, kamiennych, murarskich i innych powierzchni, które narażone są na wodę i wilgoć. Zaprawy uszczelniające stosuje się na przykład do uszczelniania tarasów, balkonów, basenów, klatek schodowych, dachów płaskich, a także w instalacjach sanitarnych.

Zaprawy uszczelniające są dostępne w różnych formach, w tym w postaci proszku, pasty, cieczy i innych. W zależności od zastosowania, wybiera się odpowiedni rodzaj zaprawy uszczelniającej, która charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością na ścieranie, niską nasiąkliwością, odpornością na promieniowanie UV i chemikalia.

Aby zastosować zaprawę uszczelniającą, należy najpierw dokładnie oczyścić i przygotować powierzchnię, na której ma być stosowana. Następnie należy przygotować mieszankę zaprawy zgodnie z instrukcjami producenta i nałożyć ją na powierzchnię za pomocą pacy lub innej narzędzi. Po wyschnięciu zaprawa staje się wodoodporna i chroni powierzchnię przed wodą i wilgocią.

Zaprawy uszczelniające - budowlane izolacje wodne i wilgociowe.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
MAXSEAL FLEXDrizorokg17,45 PLN
MAXEPOX JOINTDrizorokgZapytaj o cenę
PUDER-EX - tamowanie wycieków wodyHEY'DIkg21,53 PLN
MAXBETONDrizorokg8,14 PLN
CONCRESEAL TOPDrizorokgZapytaj o cenę
Zaprawa uszczelniająca - DF 2KMurexinkgZapytaj o cenę
MAXSEAL SUPERDrizorokg12,44 PLN
CONCRESEAL PLASTERINGDrizorokgZapytaj o cenę
MAXEPOX TARDrizorokgZapytaj o cenę
PLANISEAL 88MapeikgZapytaj o cenę
 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter