Grupa produktów: geowłóknina

Geowłókniny - ceny producenta, hurtowe i detaliczne - infolinia 814 608 8014. Szybkie dostawy na telefon. Wszystkie rodzaje geowłókniny: poliestrowe, polipropylen, kalandrowane, biowłókniny (geowłókniny z nasionami traw) etc.

GEOWŁÓKNINA

Geowłóknina polipropylenowa lub poliestrowa to płaski geosyntetyk, wykonany z włókien połączonych termicznie lub mechanicznie. Rodzaj surowca oraz parametry techniczne determinują zastosowanie geowłókniny jako: drogowe, separacyjne, wzmacniające podłoże, etc.

Na Technologie-Budowlane.com króluje geowłóknina drogowa i drenażowa. Podbudowa dróg, wzmacnianie podłoży pod parkingi oraz separacja warstw konstrukcji gruntowych (np. tłucznia od humusu) to najczęstrze zastosowanie geowłókniny.

Tania geowłóknina poliestrowa ze względu na brak odporności na UV może być stosowana wyłącznie do wzmacniania kontrukcji gruntowych - nie może być wyeksponowana na światło słoneczne. Ze względu na reakcję chemiczną cementu z włóknami poliestrowymi - geowłóknina poliestrowa nie może być układana w sąsiedztwie konstrukcji betonowej. Ten rodzaj geowłókniny może być stosowany wyłącznie do gruntu. Typowe zastosowanie geowłókniny poliestrowej jest drenaż francuski.

Geowłóknina polipropylenowa - jest najbardziej uniwersalna i może być stosowana w szerokim zakresie. Sprawdź tabelę doboru geowłókniny PP na przykładzie geowłókniny Typar.

Zobacz zastosowanie: Wzmocnienie podłoży pod kostka betonową

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
Geowłóknina Typar SF-32Du PontZapytaj o cenę
Tipptex BS 12Tipptexm2Zapytaj o cenę
Geowłóknina Drefon S-300Drefonm2Zapytaj o cenę
Polyfelt TS 70Tencate - Polyfeltm2Zapytaj o cenę
Geowłóknina TIMGEO NW PPprodukt polskim2Zapytaj o cenę
GEOWŁÓKNINA PES ALTEX AT PESprodukt polskim2
Geowłóknina poliestrowa Duraspun 120produkt importowanym2Zapytaj o cenę
Polyfelt TS 10Tencate - Polyfeltm2Zapytaj o cenę
Geowłóknina Canvalan 600produkt importowanym2Zapytaj o cenę
Geowłóknina Poliestrowa EDILFON SB 800produkt importowanym2Zapytaj o cenę
 1  2  3  4  5  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter