Rozwiązywane problemy: powracający grzyb na ścianie

Sugerowane rozwiązanie


Powracająca pleśń i zazielenienie sugerują, że ściany są mocno wilgotne, co w konsekwencji sprzyja rozwojowi grzybów. Prawdopodobnie wilgoć jest tak duża, że zwykłe preparaty zwalczające grzyb na ścianach nie przynoszą wymiernego skutku. Należy zastanowić się nad podjęciem kompleksowych działań dla osuszania murów budynku. W tym miejscu możemy polecić  AQUASTOP - system osuszania budynków.

System AQUASTOP pracuje bez mechanicznej ingerencji w substancję budowlaną osuszanego budynku. Aparat AQUASTOP emituje fale elektromagnetyczne powodujące odwrócenie kapilarnego podciągania - ruch wilgoci odbywa się z góry na dół. Woda zostaje sprowadzona do gruntu i mury pozostają trwale suche. Proces ten trwa w zależności od stopnia zawilgocenia, grubości i rodzaju murów, od kilku miesięcy do trzech lat.


Poziom wilgotności budynku zaczyna poprawiać się natychmiast po zastosowaniu  - z chwilą uruchomienia urządzenia - cały proces osuszania trwa jednak stosunkowo długo - co gwarantuje rozłożone w czasie a tym samym bezpieczne zmiany w statyce budynku.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
KIESEY PŁYN DO PRZEPON POZIOMYCHHEY'DIkg23,57 PLN
AQUASTOP - system osuszania budynkówAquastopszt.Zapytaj o cenę
IZOLPLUS TERMO-FASADA farba termoizolacyjna refleksyjnaprodukt polskilitr74,17 PLN
Keracover Eco Silox PitturaKerakolllitrZapytaj o cenę
THERMOSAN FDrizorokgZapytaj o cenę
MAXQUICKDrizorokgZapytaj o cenę
SILOXANHEY'DIkg38,43 PLN
DICKBESCHICHTUNG 2K HEY'DIlitr11,25 PLN
FLEXDICHT 25 kgArdalkg18,28 PLN
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter