Zastosowanie: hydroizolacja zbiorników

hyroizolacja zbiorników na wode

Hydroizolacja zbiorników to proces zapobiegający przeciekaniu cieczy lub gazów z zbiorników. Zbiorniki, które wymagają hydroizolacji, mogą być używane w różnych zastosowaniach, takich jak magazynowanie wody, chemikaliów, ropy naftowej, gazu, oleju i innych substancji. W niektórych przypadkach zbiorniki są narażone na korozję lub erozję, co może prowadzić do uszkodzenia i wycieku cieczy lub gazów.

Istnieją różne metody hydroizolacji zbiorników, w zależności od rodzaju zbiornika, substancji, którą przechowuje, a także środowiska, w którym się znajduje. Niektóre z najczęściej stosowanych metod hydroizolacji zbiorników to:

  1. Powłoki epoksydowe - to rodzaj powłoki, która może być stosowana na różnych powierzchniach, w tym na metalowych zbiornikach. Powłoka epoksydowa jest odporna na korozję i chemikalia.

  2. Uszczelnianie membranowe - to proces, w którym na powierzchnię zbiornika nakłada się specjalną membranę, która zapobiega przeciekaniu cieczy lub gazów. Membrany te są zazwyczaj wykonane z gumy lub tworzywa sztucznego.

  3. Uszczelnianie betonu - to proces, w którym na powierzchnię zbiornika nakłada się specjalną warstwę zapobiegającą przeciekaniu cieczy lub gazów. Warstwa ta może być wykonana z różnych materiałów, takich jak żywice epoksydowe, poliuretany lub cement.

  4. Laminowanie - to proces, w którym na powierzchnię zbiornika nakłada się specjalną warstwę z laminatu szklanego lub z włókna węglowego. Ta metoda jest skuteczna w zapobieganiu korozji i uszkodzeniom mechanicznym.

W każdym przypadku hydroizolacji zbiornika należy dokładnie zapoznać się z właściwościami materiałów, które będą używane do hydroizolacji, a także z metodami ich stosowania. Warto również skonsultować się z ekspertami w tej dziedzinie, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla danego zbiornika i jego zastosowania.

Hydroizolacja zbiorników betonowych. Materiały izolacyjne do wykonania hydroizolacji zbiornika na wodę pitną i do celów przemysłowych.

Wykonanie szczelnego zbiornika na wodę, wymaga rozwiązania szergu problemów, m.in.:

Grupy produktowe stosowane przy wykonaniu hydroizolacji zbiorników na wodę pitną i do celów przemysłowych i gospodarczych:

Zobacz także rozwiązanie systemoweZbiorniki na wodę pitną w systemie Drizoro

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
Bentomat STL (3 kg/m2)Cetcom2Zapytaj o cenę
MAXSEAL FLEXDrizorokg17,45 PLN
Membrana dachowa RubberGard® EPDM Firestoneprodukt importowanym2Zapytaj o cenę
MAXSEAL SUPERDrizorokg12,44 PLN
Usługa układania i spawania geomembranyprodukt polskim2Zapytaj o cenę
VOLSEAL 250 hydroizolacja elastycznaCetcokgZapytaj o cenę
Folia PEHDprodukt polskim2Zapytaj o cenę
Geomembrana PEHD 1,5mm gładkaprodukt polskim2Zapytaj o cenę
Membrana HDPEprodukt polskim2Zapytaj o cenę
MAXSEAL FOUNDATIONDrizorokgZapytaj o cenę
Geomembrana SALAMANDER PEHD - HDPE GG TTprodukt polskim2Zapytaj o cenę
MAXSHEEN POOLDrizorokgZapytaj o cenę
MAXSEAL FLEX EXPRESSDrizorokg17,84 PLN
K 11 SCHLAMME GRAU HEY'DIkgZapytaj o cenę
Block X701 Terra 2K Flex (K11 FLEX SCHLAMME GRAU) KOMPLETHEY'DIkg20,66 PLN
 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter