Grupa produktów: elastyczna powłoka uszczelniająca

Środki uszczelniające w płynie, do naprawy pokryć dachowych, renowacji dachów z eternitu, naprawy papy i gontów bitumicznych, uszczelniania tarasów oraz wykonywania powłok dachowych na betonie, a także do renowacji blachodachówki.

Rodzaje elastycznych powłok uszczelniajacych:

  • Uszczelniacz do dachów płaskich - Ten typ uszczelniacza jest idealny do uszczelnienia dachów płaskich, takich jak papa, gonty bitumiczne, blachodachówka itp. Zapewnia on trwałą ochronę przed wodą i wilgocią oraz chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Uszczelniacz do dachów skośnych - Ten rodzaj uszczelniacza jest przeznaczony do dachów skośnych, takich jak dachówki ceramiczne lub betonowe. Zazwyczaj stosuje się go w miejscach, gdzie dach przechodzi w ścianę, wokół kominów lub innych przepustów. Zapewnia trwałą ochronę przed wodą, a także chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
  • Uszczelniacz do tarasów - Ten typ uszczelniacza jest idealny do uszczelniania tarasów wykonanych z różnych materiałów, takich jak drewno, beton, kamień itp. Zapewnia on trwałą ochronę przed wodą i wilgocią, a także chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Powłoka dachowa - Ta specjalna powłoka jest przeznaczona do wykonywania powłok dachowych na betonie lub innych powierzchniach. Zapewnia ona trwałą ochronę przed wodą i wilgocią, a także chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Masa asfaltowa - Ten materiał jest idealny do naprawy dachów z eternitu lub papy. Masa asfaltowa jest łatwa w użyciu i zapewnia trwałą ochronę przed wodą i wilgocią, a także chroni przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
  • Masa polimerowa - Ten typ masy jest idealny do renowacji blachodachówki. Masa polimerowa jest odporna na działanie wody i wilgoci, a także chroni przed korozją. Jest łatwa w użyciu i zapewnia trwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
MAXELASTIC PURDrizorokgZapytaj o cenę
IZOHAN ekofoliaIzohankgZapytaj o cenę
COLORPATCH 320 - gumowa farba do placów zabawprodukt importowanykgZapytaj o cenę
MAXELASTIC TRANSDrizorokg147,65 PLN
Botament RD1BotamentZapytaj o cenę
Botament RD2BotamentZapytaj o cenę
BITFLEX QUICK SPRAY - hydroizolacja natryskowaIzohankgZapytaj o cenę
NYLON DEKARSKIprodukt importowanykg50,43 PLN
Cementowa, elastyczna zaprawa uszczelniająca Weber PE237 (maxit superflex 5610)Weber-MaxitkgZapytaj o cenę
MAXELASTICDrizorokgZapytaj o cenę
Maxelastic Pur HWDrizorokgZapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter