Rozwiązywane problemy: ubytki wody w oczkach wodnych, zbiornikach przeciwpożarowych i fontannach

Ubytki wody spowodowane przeciekaniem zbiorników wodnych. Uszkodzone izolacje dna zbiorników wodnych (oczek wodnych, fontann, zbiorników przeciwpożarowych)

Ubytek wody w oczkach wodnych, zbiornikach przeciwpożarowych i fontannach może wynikać z różnych przyczyn, takich jak wycieki, parowanie, nieszczelności, uszkodzenia mechaniczne lub kradzież wody. Ubytek wody w zbiornikach przeciwpożarowych może mieć szczególnie poważne konsekwencje, ponieważ zmniejsza ilość wody dostępnej do gaszenia pożarów, co może prowadzić do zagrożenia życia i mienia. W przypadku fontann i oczek wodnych, ubytki wody mogą prowadzić do zmniejszenia estetyki i funkcjonalności tych elementów architektonicznych, a także wpłynąć na jakość wody i zdrowie roślin i ryb, jeśli takie są obecne.

Dobór metod i materiałów do naprawianie uszkodzeń zbiorników wodnych jest uzależniony od ich konstrukcji - stosowane są materiały typu: bentonity, izolacje bentonitowe, Powłoki wodoodporne, zaprawa uszczelniająca, hydroizolacja mineralna, Hydroizolacje, etc.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
SABA Flexcoat KSABAlitrZapytaj o cenę
Geomembrana HDPEprodukt polskim2Zapytaj o cenę
MAXPLUG 5 kgDrizorokgZapytaj o cenę
GardenMat - bentonitowa izolacja do oczek wodnychCetcom2Zapytaj o cenę
LEAKMASTER LV-1Drizoroszt.Zapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter