Ogrzewanie podłogowe

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
Folia pod ogrzewanie podłogowe STROTEX HOTFLOORFolia pod ogrzewanie podłogowe STROTEX HOTFLOORFoliarexm2Zapytaj o cenę
WYLEWKA TERMOIZOLACYJNA Bauwer StepWYLEWKA TERMOIZOLACYJNA Bauwer Stepprodukt polskiZapytaj o cenę

Wykonanie i naprawa posadzek

Drizoro to producent specjalizujący się w produktach do ochrony i naprawy budynków oraz inżynierii lądowej. Oto lista niektórych materiałów Drizoro do wykonania i naprawy posadzek:

  1. Maxseal Super - produkt do uszczelniania posadzek i ścian. Jest to dwuskładnikowa zaprawa, która może być stosowana do uszczelniania betonu, cegieł i kamienia. Maxseal Super jest wodoodporna, odporna na działanie soli i chemikaliów, a także na erozję. Może być stosowany do naprawy pęknięć i uszkodzeń w posadzkach.

  2. Maxrite 700 - produkt do wyrównywania i pokrywania posadzek. Jest to dwuskładnikowa, samopoziomująca zaprawa, która może być stosowana do wyrównywania posadzek przed pokryciem farbą lub innymi powłokami. Maxrite 700 może być stosowany na betonie, cegłach, kamieniu i innych powierzchniach mineralnych. Jest odporny na działanie wody, olejów i rozpuszczalników.

  3. Maxseal Foundation - produkt do uszczelniania fundamentów i posadzek. Jest to trwale elastyczny produkt, który może być stosowany do uszczelniania pęknięć i wadliwych połączeń w fundamentach oraz posadzkach. Maxseal Foundation jest wodoodporny, odporny na działanie soli i chemikaliów oraz na erozję. Może być stosowany na betonie, cegłach i kamieniu.

  4. Maxrest - produkt do naprawy betonu. Jest to jednoskładnikowa zaprawa, która może być stosowana do naprawy pęknięć i uszkodzeń w betonie. Maxrest jest łatwy w użyciu i szybko schnie. Jest odporny na wodę i działanie soli.

  5. Maxkola - klej do posadzek. Jest to dwuskładnikowa klej, który może być stosowany do klejenia różnych powierzchni, w tym posadzek. Maxkola jest odporna na wodę, oleje i rozpuszczalniki. Jest łatwa w użyciu i szybko schnie.

Wszystkie produkty Drizoro są stworzone z myślą o trwałości i odporności na trudne warunki środowiskowe. Są to produkty wysokiej jakości, które mogą pomóc w naprawie i ochronie posadzek oraz innych powierzchni.

Materiały DRIZORO do napraw, wyrównywania i zabezpieczania posadzek

 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter