Grupa produktów: wylewki samopoziomujące

Zewnętrzne i wewnętrzne wylewki samopoziomujące.

wylewki samopoziomujące

Wylewki samopoziomujące to specjalne mieszanki betonowe, które służą do wyrównywania i wygładzania powierzchni podłóg wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzują się one samopoziomującymi właściwościami, co oznacza, że po ich nałożeniu na podłogę, materiał samodzielnie rozpływa się i wyrównuje, tworząc równą, gładką powierzchnię.

Wylewki samopoziomujące są stosowane w celu przygotowania podłoża przed ułożeniem płytek, paneli podłogowych, wykładzin dywanowych lub innych pokryć podłogowych. Są one stosowane na różnego rodzaju podłożach, takich jak beton, anhydryt, posadzki ceramiczne, a także na podłożach drewnianych.

Mieszanki do wylewek samopoziomujących są zazwyczaj wykonane z cementu, piasku, wody oraz dodatków, takich jak polimery lub superplastyfikatory, które poprawiają ich właściwości samopoziomujące. W zależności od potrzeb, wylewki samopoziomujące mogą być wzmocnione włóknami szklanymi lub polimerowymi, aby zwiększyć ich wytrzymałość mechaniczną.

Wylewki samopoziomujące są stosunkowo łatwe w użyciu i wymagają minimalnej pracy przy ich układaniu. Mogą być również kolorowe lub pigmentowane, co umożliwia uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych na powierzchni podłogi.

Podsumowując, wylewki samopoziomujące to specjalne mieszanki betonowe, które służą do wyrównywania i wygładzania powierzchni podłóg wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzują się one samopoziomującymi właściwościami, są stosunkowo łatwe w użyciu i mogą być wzmocnione włóknami szklanymi lub polimerowymi, aby zwiększyć ich wytrzymałość mechaniczną.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
LEWELL EX 320 - masa samopoziomująca szybkoschnącaMurexinkgZapytaj o cenę
LINEA 830 SL - wylewka na ogrzewanie podłogoweMurexinkgZapytaj o cenę
Posadzka przemysłowa CEM TOP NI 50*MurexinkgZapytaj o cenę
MAXREPAIR INJECTIONDrizorokgZapytaj o cenę
WATMATDrizorokgZapytaj o cenę
MAXFLOW + liquidDrizorokgZapytaj o cenę
Masa samopoziomująca zewnętrzna FMA 30MurexinkgZapytaj o cenę
MAXLEVEL SUPERDrizorokgZapytaj o cenę
FLOCEM XDCemixkgZapytaj o cenę
MAXEPOX 3000DrizorokgZapytaj o cenę
 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter