Zastosowanie: izolacja akustyczna

Izolacja akustyczna to system technik i materiałów mających na celu ograniczenie ilość dźwięków lub hałasu przenoszących się z jednego pomieszczenia do drugiego lub z zewnątrz do środka pomieszczenia. Celem izolacji akustycznej jest zmniejszenie poziomu hałasu, aby stworzyć bardziej komfortowe i spokojne środowisko, w którym można pracować, odpoczywać lub korzystać z różnego rodzaju urządzeń bez uciążliwych dźwięków z zewnątrz.

Izolacja akustyczna może być stosowana w różnych miejscach, takich jak budynki mieszkalne, biura, szkoły, hotele, szpitale, kina, teatry, studia nagraniowe i wiele innych. Istnieje wiele materiałów i technik, które można stosować w celu izolacji akustycznej, takich jak maty wygłuszające, panele dźwiękochłonne, sufity podwieszane, drzwi dźwiękoszczelne, okna z izolacją akustyczną i wiele innych.

Izolacja akustyczna ma wiele zalet, w tym poprawę komfortu użytkowania pomieszczeń, zwiększenie prywatności, poprawę skuteczności pracy i koncentracji, a także zmniejszenie ryzyka wystąpienia problemów zdrowotnych związanych z nadmiernym hałasem, takich jak utrata słuchu, stres, zmęczenie i inne.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
TSilence mata wygłuszającaTegolam2Zapytaj o cenę
Materiał dźwiękochłonny Pyramis PUprodukt importowanyZapytaj o cenę
Mata dźwiękoszczelna Ethafoam DOWprodukt importowanym2Zapytaj o cenę
MAXLEVEL SILENT - wylewka samopoziomująca dzwiękochłonnaDrizorokgZapytaj o cenę
MAXELASTICDrizorokg41,82 PLN
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter