Osuszanie murów

elektrofizyczne osuszanie budynków i murów

zobacz referencje wystawione przez użytkowników systemu Aquastop


osuszanie budynkow i murówSystem AQUASTOP pracuje bez mechanicznej ingerencji w substancję budowlaną osuszanego budynku. Aparat AQUASTOP emituje fale elektromagnetyczne powodujące odwrócenie kapilarnego podciągania - ruch wilgoci odbywa się z góry na dół, co powoduje skuteczne osuszanie budynku. Woda zostaje sprowadzona do gruntu i mury pozostają trwale suche. Proces ten trwa w zależności od stopnia zawilgocenia, grubości i rodzaju murów, od kilku miesięcy do trzech lat.

zobacz także:  Tynki osuszające MICROTECH

Po przeprowadzeniu badań stopnia zawilgocenia ścian i zapoznaniu się z opinią osób pracujących w osuszanych pomieszczeniach, potwierdzam skuteczność zastosowanego systemu osuszania piwnic budynku mieszkalnego przy ul. Konstantynów 1D aparatem typu AQUASTOP A 520. W/ wymienione urządzenie pracuje bezawaryjnie, co świadczy również o rzetelności wykonanej usługi.

Środki iniekcyjne, tynki renowacyjne i osuszające to produkty stosowane w budownictwie do osuszania, naprawy, renowacji i ochrony różnych powierzchni. Poniżej przedstawione są krótkie opisy każdego z tych produktów.

Środki iniekcyjne: Środki iniekcyjne to materiały, które stosuje się do osuszania murów, wypełniania pęknięć i szczelin w konstrukcjach betonowych, takichOsuszanie piwnicy od wewnątrz - usługa osuszania - zapytaj ile kosztuje osuszenie Twojego domu jak ściany fundamentowe, ściany nośne, stropy itp. Mogą być stosowane do zapobiegania wnikaniu wody i innych substancji, takich jak sole lub związki chemiczne, do wewnętrznych przestrzeni konstrukcji. Środki iniekcyjne są zazwyczaj aplikowane za pomocą systemów iniekcyjnych, które składają się z pomp wtryskowych, wężów i końcówek iniekcyjnych.

Tynki renowacyjne: Tynki renowacyjne to materiały stosowane do naprawy i ochrony różnych powierzchni, takich jak ściany, elewacje, fundamenty itp. Mogą być stosowane do renowacji powierzchni, które uległy uszkodzeniom mechanicznym lub korozji, a także do konserwacji i ochrony powierzchni przed wpływem czynników atmosferycznych. Tynki renowacyjne są zazwyczaj dostępne w różnych kolorach i fakturach, aby umożliwić dopasowanie do istniejącego wyglądu powierzchni.

Tynki osuszające: Tynki osuszające to materiały stosowane do redukcji wilgoci w budynkach. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które mają tendencję do zbierania wilgoci, takich jak piwnice, łazienki, pralnie itp. Tynki osuszające mogą pomóc w zapobieganiu rozwojowi pleśni i grzybów, a także zapewnić zdrowsze środowisko w pomieszczeniach. Są zazwyczaj stosowane na powierzchniach, które mają tendencję do zbierania wilgoci, takich jak ściany fundamentowe i ściany piwnic.

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
AQUASTOP - system osuszania budynkówAQUASTOP - system osuszania budynkówAquastopszt.Zapytaj o cenę
Bostik BLOCK A715 HYDRO CREME (KIESEY INJECTCREME)Bostik BLOCK A715 HYDRO CREME (KIESEY INJECTCREME)HEY'DIszt.93,23 PLN
IZOHAN wodochron WIZOHAN wodochron WIzohanlitrZapytaj o cenę
MAXSEAL SUPERMAXSEAL SUPERDrizorokg12,44 PLN
PCI Bohrlochsperre PCI Bohrlochsperre BASFlitrZapytaj o cenę
Geokompozyt DC 402 EGeokompozyt DC 402 ETencate - Polyfeltm2Zapytaj o cenę
MAXCLEAR INJECTION koncentratMAXCLEAR INJECTION koncentratDrizorolitrZapytaj o cenę
SikaMur InjectoCreamSikaMur InjectoCreamSikaszt.Zapytaj o cenę
ISOLIER FLUSSIGISOLIER FLUSSIGHEY'DIkgZapytaj o cenę
Antisulfat - płyn do odsalania murów 10 KGAntisulfat - płyn do odsalania murów 10 KGHEY'DIkgZapytaj o cenę
AQUA BLOCKERAQUA BLOCKERHEY'DIkgZapytaj o cenę
AQUABLOCKER LIQUIDAQUABLOCKER LIQUIDHEY'DIkgZapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter