Zastosowanie: ochrona antykorozyjna

Ochrona antykorozyjna, zabezpieczenie stali przed korozją. Korozja metali jest powszechnym problemem praktycznie w każdej branży, m.in. motoryzacyjnej, przemysłowej i budowlanej.

Środki do ochrony antykorozyjnej metalu i ochrony betonu przed agresją chemiczną są niezwykle ważne w celu zapewnienia trwałości i niezawodności różnego rodzaju konstrukcji, w tym mostów, zbiorników czy też infrastruktury przemysłowej. Takie środki ochrony zapewniają zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych oraz przed korozją, która jest często wynikiem ekspozycji na różne warunki atmosferyczne.

Środki do ochrony antykorozyjnej metalu są zwykle aplikowane w postaci farb, farb polimerowych, emulsji lub powłok, które tworzą na powierzchni metalu warstwę ochronną, chroniącą przed korozją. Takie środki ochrony są często stosowane do zabezpieczania powierzchni metalowych, które są narażone na działanie wody, soli, powietrza czy też innych substancji chemicznych.

Ochrona betonu przed agresją chemiczną jest równie ważna, szczególnie w przypadku infrastruktury przemysłowej, w której beton jest narażony na kontakt z różnymi substancjami chemicznymi. W tym celu stosuje się specjalne środki ochrony betonu, które zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych oraz przed korozją.

Poniżej: środki do ochrony antykorozyjnej metalu i ochrony betonu przed agresją chemiczną - powłoki chemoodporne

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
GEOKRATA 50 - geokrata komórkowa 50 mmprodukt polskim2Zapytaj o cenę
MAXURETHANE 2CDrizorokgZapytaj o cenę
MAXREST PASSIVEDrizorokgZapytaj o cenę
Geokompozytprodukt importowanym2Zapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter