Budowa oczka wodnego

Budowa oczka wodnego obejmuje projekt oczka wodnego i technologię wykonania. Największym wyzwaniem przy budowie sadzawki ogrodowej jest izolacja dna oczka wodnego. Poniżej znajdziecie Państwo opis technologii izolacji bentonitowych oczek wodnych. GARDENMAT jest to samonaprawialna (odporna na przebicie) bentonitowa izolacja przeznaczona do oczek wodnych i sadzawek ogrodowych.

 • Definicja oczka wodnego

  Pojęcie "oczka wodnego", nie znajduje się w literaturze technicznej, czy też w przepisach techniczno - budowlanych z zakresu budownictwa wodnego, czy melioracji.

  więcej
 • Naturalne oczko wodne - małe, czy duże?

  Musimy wiedzieć o jakie "oczko wodne" nam chodzi. Czy jest to tylko upiększenie naszego ogródka, czy być może mamy z nim związane inne oczekiwania, na przykład hodowla ryb, roślinność podwodna i nawodna, ...

  więcej
 • Zasilanie oczka wodnego w wodę

  Oczko wodne zasilane może być z naturalnych źródeł, z cieku wodnego, stale lub okresowo prowadzącego wodę, lub w przypadku braku naturalnych dopływów ( w tym z deszczówki) - z lokalnego wodociągu.

  więcej
 • Doszczelniamy naturalne oczko wodne bentonitami i dlaczego jest to rozwiązanie lepsze od innych

  Jeśli tak ważne jest uzyskanie szczelnego oczka wodnego, to należy zastosować najlepsze, najpewniejsze uszczelnienie, ze wszystkich możliwych. Proponujemy wykorzystanie bentonitów, materiałów naturalnych, charakteryzujących się zdolnością kil...

  więcej
 • Budowa oczka wodnego - porady techniczne

  Planując oczko wodne i obliczając ile potrzeba nam GARDENMAT'u należy pamiętać o zwiększeniu zamówienia o około 60 - 80% w stosunku do oczekiwanego lustra wody wynika z: zakładów mat na stykach, z faktu założenia maty pod zasypką (do 40cm), z...

  więcej
 • Budowa oczka wodnego - konsultacje

  Wszystkim zainteresowanym udzielamy pomocy merytorycznej przy doborze technologii budowy oczka wodnego. Zanim zadasz pytanie, przejrzyj zapis dotychczasowych konsultacji.

  więcej
 • Kaskada wodna w ogrodzie

  Kaskada i strumień krajobrazowy w "dolince tatrzańskiej" Ogrodu Botanicznego, Centrum Zachowania Bioróżnorodności Przyrodniczej PAN w Warszawie- Powsinie Prace wykonawcze KASKADY I STRUMIENIA KRAJOBRAZOWEGO w Dolince Tatrzańskiej Ogrodu Bo...

  więcej
 • Strukturalna naprawa betonu

  Strukturalna naprawa betonu za pomocą zaprawy epoksydowej Maxepox Fix to skuteczny sposób na przywrócenie integralności i wytrzymałości uszkodzonej konstrukcj.

  więcej
 • Do czego wykorzystuje się geomembranę PEHD?

  Geomembrany z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) są szeroko stosowane w różnych dziedzinach i aplikacjach ze względu na swoje właściwości.

  więcej
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter