Rozwiązania systemowe: uszczelnienie przejść rurowych

Likwidacja wycieków w istniejących przejściach szczelnych

Przechodzenie rur instalacyjnych przez ściany w strefie podziemnej wiąże się z koniecznością odnowienia izolacji i uszczelnienia na styku rury i muru.

Najtrudniejszym elementem takiego uszczelnienia jest wykonanie trwałego połączenia na styku dwóch różnych materiałów, np. styk rury PCV i betonu.

Jak wykonać naprawę cieknącego przejścia szczelnego?

  • Istniejące przejście szczelne można uszczelnić stosując produkt Stopaq 2100. W skład zestawu wchodzą wszystkie potrzebne produkty: kit uszczelniający (3 tuby po 310 ml), specjalny aplikator z wężykiem do wtłoczenia kitu w szczeliny wokół rury i cement hydrauliczny do zamknięcia uszczelnianej przestrzeni. Kit wciska się wokół rury, następnie cementem hydraulicznym po obwodzie wypełniamy pozostałą przestrzeń zamykając kit wewnątrz. Takie uszczelnienie sprawi, że woda nie będzie więcej przedostawała się po ściankach rury. Kit bardzo dobrze przylega do różnych podłoży, dodatkową zaletą jest to, że posiada on właściwości pęczniejące. Dzięki temu może wypełnić wszelkie mikroszczeliny, przez które woda mogłaby dalej wyciekać. 

 

przejscia rurowe szczelne

Nazwa Producent Jedn. miaryCenaZamów
Zestaw Stopaq 2100produkt importowanyszt.Zapytaj o cenę
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter