hydroizolacja balkonu

hydroizolacja balkonu

Hydroizolacja balkonu to zabezpieczanie balkonu przed wpływem wilgoci i wody, który może prowadzić do uszkodzenia konstrukcji balkonu oraz budynku. Typowe sytuacje, w których stosuje się hydroizolację balkonu to:

 1. Nowe budynki: W przypadku nowo budowanych budynków hydroizolacja balkonów jest jednym z podstawowych elementów budowy.

 2. Remont balkonów: W przypadku remontu balkonu, hydroizolacja jest często wymagana do naprawy istniejących uszkodzeń, które powstały w wyniku nieszczelności balkonu.

 3. Uszkodzenia konstrukcji balkonu: W przypadku uszkodzeń balkonu, takich jak pęknięcia, łuszczenie się tynku lub kamienia, hydroizolacja może zapobiec dalszym uszkodzeniom.

 4. Kondensacja: Hydroizolacja balkonu może również zapobiec powstawaniu kondensacji, która powoduje tworzenie się pleśni oraz grzybów.

 5. Zmiana sposobu użytkowania balkonu: W przypadku zmiany sposobu użytkowania balkonu, na przykład z zimnego magazynu na ciepły pokój, hydroizolacja jest niezbędna do zapewnienia odpowiedniego poziomu izolacji cieplnej i wilgotności.

Naprawa i hydroizolacja balkonu - przegląd systemów do naprawy i izolacji wodnej balkonów i tarasów.

 • System renowacji i uszczelnienia balkonów i tarasów MAPEI

  SYSTEM MAPEI - RENOWACJA I IZOLACJA BALKONU I TARASÓW - HYDROIZOLACJA BALKONU MAPEI Wraz z nastaniem wiosny, na wielu tarasach i balkonach zaczynają się prawdziwe problemy z odpadającymi płytekmi. Mapei odpowiada, jak szybko i skutecznie naprawić...

  więcej
 • MAXELASTIC TRANS

  Przeźroczysta poliuretanowo - elastomerowa membrana do hydroizolacji dachów i innych powierzchni zewnętrznych (tarasów, balkonów, schodów itp). Pozwala na estetyczną regenerację balkonu czy tarasu bez zrywania płytek - hydroizolacja na stare płytki.  MAXELASTIC TRANS to elastyczna powłoka uszczelniająca na tarasy i balkony a także odporna na UV membrana dachowa w płynie.

  więcej »
 • BOTAMENT KSK 15 m2

  BOTAMENT KSK to samoprzylepna izolacja bitumiczna odporna na działanie promieni UV. Hydroizolacja w postaci uszczelniającej samoprzylepnej folii. Skuteczna hydroizolacja fundamentów, izolacja balkonu, izolacja tarasu. Botament KSK to także hydroizolacja łazienki i innych pomieszczeń mokrych.

  więcej »
 • MAXELASTIC

  MAXELASTIC (biały, szary, czerwony, zielony, czarny) to wodoodporne elastyczne pokrycie do wszelkiego typu powierzchni, np. hydroizolacja balkonu, płynna guma na taras, etc. Membrana dachowa w Maxelstic w kolorze białym tworzy szczelną powłokę, która odbija promienie słoneczne i nie nagrzewa się, co powoduje efekt zimnego dachu - obniża temperaturę pomieszczeń pod dachem co obniża koszty klimatyzacji pomieszczeń. Maxelastic może być stosowany na stropach płaskich pod panelami fotowoltaicznymi, w tym przypadku światło odbite od białej powłoki co zwiększa efektywność paneli fotowoltaicznych.

  więcej »
 • Samoprzylepna membrana dachowa ALUSHIELD

  AluShield to samoprzylepna, elastomerowa dachowa membrana hydroizolacyjna wykonana na bazie bitumu modyfikowanego specjalną mieszanką kauczuku syntetycznego, laminowana kompozytem ze wzmocnionego warstwą aluminium odpornego na działanie UV z dodatkiem włókien poliestrowych.

  Wierzchnia warstwa występuje w kolorze naturalnego aluminium lub czerwonym (ceglastym). Dolna warstwa (samoprzylepna) pokryta jest silikonową folią zabezpieczającą (laminat zabezpieczający należy usunąć w trakcie montażu).

  Membrana dachowa AluShield® z powłoką aluminiową – proces klejenia na zimno – membrana jest samoprzylepna. Zalecany minimalny kąt nachylenia połaci dachu to 3o (5,2%).

  więcej »
 • Izolacja termiczna blachy ocynkowanej i papy dachowej

  Izolacja termiczna blachy i papy przy użyciu farby to stosunkowo nowe rozwiązanie, które jest coraz częściej stosowane ze względu na swoją prostotę i wygodę. Farby izolacyjne do stosowania na dachu zawierają specjalne składniki, które zwiększ...

  więcej
 • Błędy wykonania hydroizolacji balkonu

  Wykonanie hydroizolacji balkonu wymaga dokładności i precyzji, aby uniknąć błędów, które mogą prowadzić do przecieków i uszkodzeń konstrukcji.

  więcej
 • Hydroizolacja balkonu lub tarasu metodą pokrycia starych płytek elastyczną i przeźroczystą powłoką

  Wykonanie lub naprawa hydroizolacji balkonu lub tarasu metodą pokrycia starych płytek elastyczną i przezroczystą powłoką MAXELASTIC TRANS ma wiele zalet, takich jak:

  więcej
 • Izolacje tarasów i balkonów nieogrzewanych w systemie Drizoro

  Hydroizolacja tarasu i balkonu. Tarasy i balkony, należą do tych części budynku, które narażone są na działanie najbardziej skrajnych warunków atmosferycznych. Woda, temperatury, promieniowanie UV – wszystko to wpływa na żywotność beton...

  więcej
 • Izolacja tarasów w systemie IZOHAN

  Izolacja tarasu i hydroizolacja betonu  w systemie Izohan. Prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie warstw wykończeniowych tarasu jest prawdziwym sprawdzianem dla osób zajmujących się profesjonalnie izolacjami budowlanymi. System izolacji tarasu ...

  więcej
 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter