przejścia szczelne

Wykonanie przejścia szczelnego w systemie VOLCLAY jest wielokrotnie tańsze od rozwiązań tradycyjnych. Przejścia szczelne najczęściej wykonywane są, gdy trzeba doszczelnić przejście przewodów technicznych przez ścianę fundamentową, przejście przewodów kominowych przez strop. W większości przypadków, przejście przyłączy do budynków powinno być realizowane jako przejście szczelne. Uniwersalnym rozwiązaniem jest zastosowanie uszczelniającej taśmy Waterstop RX.

 • MAXBETON

  MAXBETON to szybkowiążąca, bezskurczowa zaprawa hydrauliczna. Powoduje tamowanie przesiąków wody pod małym ciśnieniem

  więcej »
 • MAXPLUG

  Maxplug to szybkowiążący cement hydrauliczny. Opakowanie 25 kg. Czas wiązania MAXPLUG to 3 minuty. Maxplug to szczelne wypełnienie ubytków w betonie. Zastosowanie jako awaryjne uszczelnienie w instalacjach hydraulicznych.

  więcej »
 • Waterstop Rx 101 - taśma izolacyjna 2,5 x 2,0cm

  Taśma bentonitowa Waterstop-RX jest to plastyczna, pęczniejąca taśma bentonitowo - kauczukowa.

  więcej »
 • ACTISTOP 25x20 - taśma bentonitowa

  Uszczelka hydrofilowa w postaci elastycznego i pęczniejącego sznura. Uszczelka hydrofilowa, na bazie bentonitów. Taśma pęcznieje pod wpływem wody.

  więcej »
 • Waterstop RX 103 - taśma 1,5 x 1,0 cm

  Waterstop-RX jest to plastyczna taśma bentonitowo - kauczukowa. Najczęstsze zastosowania, to uszczelnianie przerw technologicznych w betonowaniu, uszczelnienia przejść elementów instalacyjnych przez przegrody budowlane i styków konstrukcji (tzw przejścia szczelne). Waterstop RX poprzez swoje pęcznienienie zapewnia trwałe uszczelnienie styku po pojawieniu się w nim wody.

  więcej »
 • ARDEX BU 1K-S (10l)

  Grubowarstwowa powłoka bitumiczna – jednoskładnikowa

  więcej »
 • SABA Ecoseal Bio

  SABA Ecoseal Bio jest przeznaczony do stosowania jako uszczelniacz połączeń pracujących w środowisku obciążonym mikrobiologicznie np. w kompostowniach oraz innych obiektach gdzie występuje kontakt z cieczami zanieczyszczonymi biologicznie
  tj. ścieki, woda i nawozy naturalne.

  więcej »
 • SABA MS Floor SL

  SABA MS Floor to samopoziomujący uszczelniacz do posadzek, trwale elastyczny, utwardzany wilgocią (powietrzem), na bazie MS-polimeru, do uszczelniania połączeń posadzek (cieczoszczelnych).

  więcej »
 • Naprawy po zalaniach i powodziach

  Zwiększone opady deszczu skutkują podniesieniem stanu wód gruntowych. Czasem opady są tak intensywne, że są przyczynami licznych podtopień i zalań. Dotyczy to zwłaszcza obszarów najniżej położonych, niecek i najniższych punktów zlewis...

  więcej
 1  2  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter