posadzki przemysłowe

posadzki przemysłowe

Przegląd tematu - posadzki przemysłowe.

 • MAXDUR

  Maxdur to wysokiej jakości posypka utwardzająca do betonu, która została opracowana do stosowania w miejscach o dużym obciążeniu, takich jak garaże, parkingi, hale sklepowe, obiekty sportowe, szpitale, obiekty przemysłowe czy stacje paliw.

  Posypka utwardzająca MAXDUR w kolorach czerwony i zielony oraz szary - jest to utwardzacz powierzchniowy do betonu i posadzek betonowych. Powoduje zabezpieczenie przed pyleniem posadzek betonowych i powoduje podniesienie wytrzymałości posadzki betonowej na ścieranie.

  więcej »
 • Posypka utwardzająca BH-100

  Gotowa posypka - na bazie kwarcu - do utwardzania posadzek betonowych odpornych na wysokie obciążenia mechaniczne.

  więcej »
 • Posypka utwardzająca BH-400*

  Posypka do posadzki przemysłowej BH400 to gotowa utwardzająca posypka do wylewek - proszek do zacierania betonu na bazie kwarcu - do utwardzania posadzek betonowych odpornych na wysokie obciążenia mechaniczne.

  więcej »
 • Flortop - posypka do posadzek

  Posypka do utwardzania posadzek FLORTOP to utwardzacz powierzchniowy (posypka do betonu, proszek do zacierania betonu) do  nowo  wykonywanych  posadzek  betonowych  na  bazie  twardych wyselekcjonowanych  kruszyw.  Zapewnia  otrzymanie  twardej,  nie  pylącej  posadzki  o  doskonałych parametrach eksploatacyjnych.

  więcej »
 • Naprawa posadzki przemysłowej

  Naprawa posadzki przemysłowej może być konieczna z różnych przyczyn. Typowe uszkodzenia posadzki przemysłowej, to m.in: Uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, wykruszenia czy ubytki za powstanie których odpowiada eksploatacja na...

  więcej
 • FLOR-TOP posypka utwardzająca do betonu

  FLORTOP to utwardzacz powierzchniowy do betonu. Stosuje się jako posypka utwardzająca do nowo wykonywanych posadzek betonowych. Zapewnia otrzymanie twardej, niepylącej posadzki przemysłowej o wysokich parametrach eksploatacyjnych. Utwardzacz do betonu w proszku.

  Podana cena dotyczy posypki do betonu w kolorze szarym.

  więcej »
 • MAXPATCH

  MAXPATCH jest to specjalnie dobrana mieszanka cementów i kruszyw, wzbogacona dodatkami uszlachetniającymi, mieszanka do napraw posadzek przemysłowych.
  Zobacz film - naprawa betonu - uzupełnianie ubytków w betonie.

  więcej »
 • Zbrojenie rozproszone w posadzkach

  Zbrojenie to niezbędny elementy wykonywania odpornych mechanicznie i trwałych posadzek. Tradycyjne zbrojenie wykonywane jest ze stali w postaci siatki z prętów żebrowanych. Powszechnie wykorzystywane są także zgrzewane siatki z drutu. Montaż jednych...

  więcej
 • Biseal MEV

  Mikrogranulki antypoślizgowe na posadzkę albo schody.

  więcej »
 • Posypka do zacierania betonu

  Posypka do zacierania betonu to materiał stosowany podczas wykańczania świeżych posadzek betonowych. Służy do zwiększenia wytrzymałości na ścieranie, poprawy wytrzymałości, zmniejszenia chłonność podłoża oraz poprawy estetyki powierzchni.

  więcej
 1  2  3  4  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter