DONSOL TECTUM EXTRA PLUS - ICE-AWAY

Wersja do druku Poleć znajomemu
mrówczan potasu, chlorek wapnia i magnezu, płyn do odladzania - najmocniejsza wersja

DONSOL TECTUM EXTRA PLUS to bezpieczny  w  stosowaniu  płyn do odladzania. Skuteczny antylód. Chemiczny środek do usuwania lodu i gołoledzi - na bazie chlorku magnezu i mrówczanu potasu - preparat do odladzania. Skuteczny środek do rozpuszczania lodu.

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: DON_TC PLUS
Opakowanie: 20 kg
Jednostka: kg
Ilość handlowa: 20.00 kg
Minimalne zamówienie: 20 kg
Specjalizacja: odladzanie i odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych, usuwanie oblodzenia, odladzanie rusztowań, środek chemiczny do usuwania śniegu i lodu z dachu hali i namiotu, naczepy samochodowej, etc.

Grupa produktów: środki do odladzania
Zastosowanie: odladzanie, odśnieżanie, chemiczne usuwanie gołoledzi
Rozwiązania systemowe: usuwanie lodu i śniegu z chodników, odśnieżanie i odladzanie lądowisk i pasów startowych, odladzanie dachów

Sytuacje stosowania

Zastosowanie środka do odladzania w płynie DONSOL EXTRA TECTUM PLUS

kod produktu

Donsol TECTUM EXTRA PLUS jest to płyn gotowy do użycia - nie wymagają dodatkowego rozcieńczenia. Idealnie nadaja się do łatwego stosowania za pomocą konewki lub spryskiwaczy, które umożliwiaja równomierne pokrycie zmrożonej powierzchni i zapewniają optymalną wydajność.

Donsol TECTUM EXTRA PLUS wiażą kurz i wydatnie eliminują wzbijanie sie pyłów, czastek PM2,5 i PM10 na ulicach, nawierzchniach luznych, drogach gruntowych, piaszczystych padokach, ziemnych kortach tenisowych.

Donsol TECTUM EXTRA PLUS zaliczaja się do srodków odladzajacych szczególnie przyjaznych dla srodowiska. Brak substancji drażniacych sprawia, że jest bezpieczny w stosowaniu, nie niszczy roslinności i jest w 100% przyjazny dla zwierzat.

Zawarte w nim makroelementy sprawiaja, że w glebie pełnia funkcje nawożącą. Preparat może być stosowany na nawierzchnie szczególnie podatne na korozje.

Standardowo jest dostepne w kanistrach 20 kg z uchwytem, na zamówienie również w paletozbiornikach i cysternach.


Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w ramach programu VIP
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Bezpieczny  w  stosowaniu  płyn odladzający.  Nie  zawiera  chloru i  soli  drogowej.  Niezwykle  nisko  korozyjny.  Wykorzystywany  m.in. na lotniskach do odladzania  skrzydeł samolotów. Zawarty mrówczan potasu  (HCOOK) zwiększa  wydajność  CMA  i  dodatkowo  chroni przed korozją, dlatego może być stosowany na wrażliwych nawierzchniach.  Płynny odladzacz DONSOL TECTUM EXTRA PLUS znajduje  zastosowanie  do  zwalczania  gołoledzi, oblodzeń m.in. pokryć dachowych, papy, systemów rynnowych, bram, elementów  metalowych,  membran,  chodników,  ulic  czy  podjazdów.

Nie  niszczy  roślinności  i  jest  w  100%  bezpieczny  dla  zwierząt (nie powoduje zakażeń, zranień łap). Jony wapnia, magnezu i potasu sprawiają, że w glebie pełni funkcję nawożącą. Nie przenika do wód powierzchniowych  i  podziemnych.  Wiąże kurz  i  wydatnie  eliminuje wzbijanie o się pyłów. Zachowuje aktywność w temperaturach do -19 oC do 60 godzin. Dostępny w kanistrach 20 kg/16,95 litrów. 

Stosowanie: 

Stosowanie (g/m2)
/temperatura (oC)

    0oC do -4oC

   -5oC do -8oC

   -9oC do -12oC

Zapobiegawczo przed oblodzeniem 5-10 gr/m2 8-12 gr/m2 10-15 gr/m2
Na zmrożone powierzchnie 15 -25 gr/m2 25 -35 gr/m2 35 -50 gr/m2

Donsol  TECTUM EXTRA PLUS - środek do usuwania oblodzenia - nie  wymaga dodatkowego  rozcieńczenia.  Idealnie  nadaje  się  do  stosowania z  konewki lub spryskiwaczy,  które  umożliwiają  równomierne pokrycie zmrożonej powierzchni i zapewniają optymalną wydajność. Donsol TECTUM PLUS wiąże kurz i wydatnie eliminuje wzbijanie się pyłów, cząstek PM2,5 i PM10 na ulicach, nawierzchniach luźnych, drogach gruntowych, piaszczystych padokach, ziemnych kortach tenisowych. Donsol TECTUM PLUS zalicza się do środków odladzających szczególnie przyjaznych dla środowiska. Brak substancji drażniących sprawia, że jest bezpieczny w stosowaniu, nie niszczy roślinności i jest w 100% przyjazny dla zwierząt. Zawarte w mch makroelementy sprawiają, że w glebie pełnią funkcję nawożącą, a niska korozyjność powoduje, że może być stosowany na nawierzchnie szczególnie wrażliwe. Standardowo są dostępne w kanistrach 20 kg z uchwytem,  na zamówienie również w paletozbiornikach i cysternach. 

 

 

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

21,53 PLN za kg
kg
20.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Asortyment zimowy, Zimowe utrzymanie szpitali

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 3

Preparaty do odladzania i chemicznego usuwania śniegu i gołoledzi to substancje chemiczne, które rozpuszczają lód i śnieg. Stosowane są one w celu usuwania gołoledzi i śniegu z nawierzchni drogowych, chodników, parkingów, dachów i innych powierzchni, na których może tworzyć się lód lub śnieg.

więcej »

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter