izolacja fundamentów

Poprawnie wykonana izolacja fundamentów zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację budynku. Na stronach TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.com prezentujemy materiały instruktażowe, dokumentacje wykonawcze i przegląd materiałów izolacyjnych przeznaczonych do izolacji fundamentów. Wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów dostarczamy na plac budowy.

poradnik techniczny:  wykonanie izolacji fundamentów systemu VOLTEX
katalog materiałów budowlanych: Izolacje mineralne - Izolacje bentonitowe - Izolacje bitumiczne

Dostarczamy wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów prosto na plac budowy.

 

Polecamy platformę WWW.TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM jako wiarygodne źródło zaopatrzenia w nowoczesne materiały budowlane a firmę STRUCTUM Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera
biznesowego. Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o., Kraków, Warszawa, Chorzów, Gdańsk, Wrocław

 

Izolacja fundamentów odnosi się do zastosowania materiałów i technologii, które zapobiegają wnikaniu wilgoci i innych czynników szkodliwych do fundamentów budynku. Izolacja ta jest ważna, ponieważ fundamenty są jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku i muszą być trwałe i odporne na uszkodzenia.

Istnieją różne sposoby izolacji fundamentów, w zależności od rodzaju budynku i warunków gruntowych. Jednym z najczęściej stosowanych materiałów izolacyjnych jest styropian, który jest lekki, łatwy w montażu i dobrze izoluje. Inne materiały izolacyjne, takie jak wełna mineralna, piana poliuretanowa lub folie izolacyjne, również mogą być stosowane w zależności od konkretnych potrzeb.

Ważne jest również, aby izolacja fundamentów była odpowiednio zaprojektowana i wykonana, aby zapewnić trwałość i skuteczność ochrony przed wilgocią. Konieczne jest również stosowanie odpowiednich materiałów i technik montażu, aby zapobiec uszkodzeniom izolacji i zapewnić trwałość konstrukcji.

Jeśli chcesz zastosować izolację fundamentów w swoim budynku, najlepiej skonsultować się z profesjonalnymi wykonawcami, którzy będą mogli pomóc w doborze odpowiednich materiałów i technologii oraz zaprojektować i zrealizować izolację zgodnie z wymaganiami technicznymi i normami bezpieczeństwa.

 • BOTAMENT KSK 15 m2

  BOTAMENT KSK to samoprzylepna izolacja bitumiczna odporna na działanie promieni UV.

  więcej »
 • DICKBESCHICHTUNG 2K

  Bitumiczna izolacja fundamentów. Stabilna, kryjąca rysy dwukomponentowa bitumiczna masa uszczelniająca do skutecznego i trwałego uszczelniania przed wilgocią gruntu i wodą pod ciśnieniem obsypanych ziemią części budowli.

  więcej »
 • MAXEPOX TAR-K

  Epoksydowo - smołowa powłoka wodoodporna na podłoże metalowe i betonowe charakteryzująca się wysoką elastycznością

  więcej »
 • MAXEPOX TAR

  Epoksydowo - smołowa powłoka do zabezpieczenia powierzchni betonowych i stalowych.  MAXEPOX TAR jest stosowany w sytuacjach wymagających ochrony powierzchni betonowych, stali, drewna i innych materiałów przed korozją, w tym przed korozją chemiczną betonu, uszkodzeniami mechanicznymi, erozją i wpływem szkodliwych substancji chemicznych.

  więcej »
 • MAXEPOX TAR F

  Chemoodporna hydroizolacja. Wodoodporna powłoka epoksydowo - smołowa do zabezpieczania powierzchni betonowych i stalowych

  więcej »
 • Jak wykonać przejście szczelne?

  Przeprowadzanie przez ściany różnego rodzaju przewodów instalacyjnych jak kable elektryczne, instalacje wodne i inne wymaga wykonania uszczelnień. Jest to istotne zwłaszcza przy instalacjach prowadzonych pod ziemią, które przechodzą pr...

  więcej
 • ACTITEX - bentonitowa mata izolacyjna

  ActiTex jest wysoce efektywną hydroizolacją ciężką, składającą się z warstwy bentonitu sodowego, umieszczonej pomiędzy tkaniną i włókniną polipropylenową. Wszystkie komponenty są zespolone za pomocą igłowania. Dodatkowo materiał pokryty jest warstwą folii polimerowej, dzięki czemu połączenie kompozytu i membrany nie ulega degradacji w kontakcie z wodą.

  W kontakcie z wodą bentonit przekształca się w gęsty żel, który stanowi skuteczną barierę dla wody. Ciśnienie pęcznienia aktywnego bentonitu powoduje samo naprawianie izolacji.

  więcej »
 • MAXSEAL FLEX

  MAXSEAL FLEX to mineralne uszczelnienie obiektów hydrotechnicznych, i budowlanych, np. izolacja tarasu, szlam hydroizolacyjny. Środek uszczelnia powierzchnie betonowe na zbiornikach wodnych, zabezpiecza beton na oczyszczalniach ścieków. Jest elastyczny - pokrywa rysy.

  więcej »
 • PCI Pecimor 2K 30 l

  Dwuskładnikowa bitumiczna izolacja grubowarstwowa do zewnętrznych ścian piwnic oraz do fundamentów. Dwuskładnikowy produkt szybko staje się odporny na deszcz dzięki szybkiemu twardnieniu.

  więcej »
 • VOLTEX - bentonitowa mata izolacyjna

  Bentonitowa mata izolacyjna VOLTEX to pionowa i pozioma izolacja fundamentów, ciężka izolacja wodna, bentonitowa izolacja samonaprawialna, izolacja płyty dennej, izolacja konstrukcji budowlanych. Voltex DS jest od strony geowłókniny dodatkowo laminowany membraną polimerową. Zapytaj o cenę izolacji VOLTEX w wersji specjalnej: VOLTEX DS oraz VOLTEX L.

  więcej »
 1  2  3  4  5  6  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter