izolacja fundamentów

Poprawnie wykonana izolacja fundamentów zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację budynku. Na stronach TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.com prezentujemy materiały instruktażowe, dokumentacje wykonawcze i przegląd materiałów izolacyjnych przeznaczonych do izolacji fundamentów. Wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów dostarczamy na plac budowy.

poradnik techniczny:  wykonanie izolacji fundamentów systemu VOLTEX
katalog materiałów budowlanych: Izolacje mineralne - Izolacje bentonitowe - Izolacje bitumiczne

Dostarczamy wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów prosto na plac budowy.

 

Polecamy platformę WWW.TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM jako wiarygodne źródło zaopatrzenia w nowoczesne materiały budowlane a firmę STRUCTUM Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera
biznesowego. Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o., Kraków, Warszawa, Chorzów, Gdańsk, Wrocław
  • BOTAMENT KSK

    BOTAMENT KSK to samoprzylepna izolacja bitumiczna odporna na działanie promieni UV.

    więcej »
  • BOTAMENT MS 30

    BOTAMENT MS 30 to zaprawa uszczelniająca odporna na siarczany.

    więcej »
  • ARDEX BU 1K-S (10l)

    Grubowarstwowa powłoka bitumiczna – jednoskładnikowa

    więcej »
  • TKANINA BETONOWA

    Mata SOLIDMAT® jest matą typu GCCM (Geosynthetic Cementitious Composit Mat), stanowiącą połączenie dwóch warstw geowłóknin, wypełnionych specjalnie zaprojektowaną mieszanką cementową. SOLIDMAT® jest elastyczną matą, która po nawodnieniu zapewnia cienką, sztywną i wytrzymałą warstwę betonowogeosyntetyczną. SOLIDMAT® wyróżnia się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, ściskanie i przebicie. Jest to materiał nieprzepuszczalny, odporny na korozję chemiczną, biologiczną i czynniki atmosferyczne.

    więcej »
  • MAXSEAL FLEX

    MAXSEAL FLEX to mineralne uszczelnienie obiektów hydrotechnicznych. Środek uszczelnia powierzchnie betonowe na zbiornikach wodnych, zabezpiecza beton na oczyszczalniach ścieków. Jest elastyczny - pokrywa rysy.

    więcej »
  • VOLTEX DS

    Mata bentonitowa Voltex DS - wersja z warstwą folii.

    więcej »
  • VOLTEX - bentonitowa mata izolacyjna

    Bentonitowa mata izolacyjna VOLTEX to pionowa i pozioma izolacja fundamentów, ciężka izolacja wodna, bentonitowa izolacja samonaprawialna, izolacja płyty dennej, izolacja konstrukcji budowlanych. Voltex DS jest od strony geowłókniny dodatkowo laminowany membraną polimerową. Zapytaj o cenę izolacji VOLTEX w wersji specjalnej: VOLTEX DS oraz VOLTEX L.

    więcej »
  • MAXEPOX TAR

    Epoksydowo - smołowa powłoka do zabezpieczenia powierzchni betonowych i stalowych

    więcej »
  • SABA Ecoseal Bio

    SABA Ecoseal Bio jest przeznaczony do stosowania jako uszczelniacz połączeń pracujących w środowisku obciążonym mikrobiologicznie np. w kompostowniach oraz innych obiektach gdzie występuje kontakt z cieczami zanieczyszczonymi biologicznie
    tj. ścieki, woda i nawozy naturalne.

    więcej »
  • SABA MS Floor SL

    SABA MS Floor to samopoziomujący uszczelniacz do posadzek, trwale elastyczny, utwardzany wilgocią (powietrzem), na bazie MS-polimeru, do uszczelniania połączeń posadzek (cieczoszczelnych).

    więcej »
 1  2  3  4  5  6  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter