CHLOREK MAGNEZU SNOW NINJA - środek do odśnieżania

Wersja do druku Poleć znajomemu
środek do usuwania śniegu i lodu, chlorek magnezu na drogi

Chlorek magnezu przygotowany w postaci płatków do usuwania śniegu i lodu - skuteczny środek do odśnieżania. Preparat przeciwdziała powstawaniu oblodzenia.

Chlorek magnezu na śnieg sprawdza się wszędzie tam gdzie zwykła sól drogowa (chlorek sodu) nie daje sobie rady. Chlorek magnezu rozpuszcza śnieg i zapobiega zamarzaniu wody nawet do – 50 st. C. Nawierzchnia raz posypana chlorkiem magnezu nie pokrywają się ponownie lodem, nawet przy silnych mrozach. Snown Ninja to prewencyjny antylód i skuteczny środek antyoblodzeniowy.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: CHM-SN_chlorek_magnezu
Opakowanie: worek 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 500 kg
Minimalne zamówienie: 25 kg
Specjalizacja: chemiczne odśnieżanie, ochrona i zabezpieczenie przed oblodzeniem schodów, przystanków autobusowych i wejść do budynków, utrzymanie podłoży do jazdy konnej

Uwagi: płatki do odśnieżania, chlorek magnezu na lód, chlorek magnezu na drogi

Grupa produktów: środki do odladzania, Snow Ninja
Zastosowanie: odladzanie, odśnieżanie, chemiczne usuwanie gołoledzi

Sytuacje stosowania

kod produktu

Zalety produktu chlorek do odśnieżania

Korzyści użytkownika

Stosowanie chemicznego środka do odśnieżania, takiego jak chlorek magnezu na drogi Snow Ninja, ma kilka korzyści, w tym:

 1. Szybkość i skuteczność - Chlorek magnezu Snow Ninja jest bardzo skutecznym środkiem do odśnieżania, który może pomóc w szybkim usuwaniu śniegu i lodu z różnych powierzchni, takich jak drogi, chodniki, parkingi czy lotniska.

 2. Zwiększenie bezpieczeństwa - Usuwanie śniegu i lodu z powierzchni za pomocą Chlorku magnezu Snow Ninja zwiększa bezpieczeństwo w czasie zimy, gdy niska temperatura i opady mogą stanowić poważne zagrożenie dla pieszych i kierowców.

 3. Ochrona powierzchni - Chlorek magnezu Snow Ninja nie powoduje korozji i nie uszkadza powierzchni, co oznacza, że może być stosowany na różnych typach nawierzchni, w tym na betonie, asfalcie, kamieniu czy cegle.

 4. Redukcja kosztów - Stosowanie Chlorku magnezu Snow Ninja może pomóc w redukcji kosztów związanych z usuwaniem śniegu i lodu z powierzchni. Środek ten jest skuteczny nawet w niskich temperaturach, co oznacza, że potrzeba mniej produktu w porównaniu z innymi środkami.

 5. Łatwość stosowania - Chlorek magnezu Snow Ninja jest łatwy w użyciu i może być stosowany na różnych powierzchniach za pomocą różnych metod, takich jak rozpylanie, posypywanie czy rozpuszczanie w wodzie.

Podsumowując, stosowanie chemicznego środka do odśnieżania, takiego jak Chlorek magnezu Snow Ninja, ma wiele korzyści, w tym szybkość i skuteczność w usuwaniu śniegu i lodu, zwiększenie bezpieczeństwa, ochronę powierzchni, redukcję kosztów oraz łatwość stosowania.


Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w ramach programu VIP
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Chlorek magnezu MgCl2 jest silnie higroskopijny. Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Jest całkowicie obojętny dla środowiska naturalnego.

Chlorek Magnezu SNOW NINJA pakowany foliowe worki po 25 kg.

Chemiczne odladzanie i odśnieżanie:

 • Równomierne rozsypanie po powierzchni w ilości 20 g na 1 m2; zwiększenie skuteczności odśnieżania można uzyskać przygotowując 30% roztwór wodny chlorku magnezu (do spryskiwania powierzchni)

Stosowanie do podłoży do jazdy konnej:

 • dodać do podłoża w ilości od 30 g do 200 g na 1 m2, co powoduje zmiękczenie gleby, związanie pył i kurzu, oraz związanie wody. Tym samym powoduje osuszenie podłoża. Jest bezpieczny dla końskich kopyt.

SNOW NINJA - chemiczne odlśnieżanie - odladzanie

Chlorek magnezu jest jednym z produktów stosowanych do odśnieżania dróg, chodników i innych powierzchni zalegających śniegiem. Jest to chemiczny środek o właściwościach rozpuszczających lód i śnieg, co pozwala na ich usunięcie z powierzchni.

Jednym z głównych zalet chlorku magnezu jako środka do odśnieżania jest to, że działa on w niższych temperaturach niż inne chemiczne środki odśnieżające, takie jak chlorek sodu (sól) czy mocznik. Chlorek magnezu jest również bezpieczny dla środowiska naturalnego i nie powoduje korozji na pojazdach, jak to ma miejsce przy stosowaniu zwykłej soli drogowej.

Chlorek magnezu Snow Ninja jest chemicznym środkiem do odśnieżania, który może być stosowany w różnych sytuacjach, w tym:

 • Odśnieżanie dróg i chodników - Snow Ninja jest skutecznym środkiem do odśnieżania dróg i chodników, który może pomóc w szybkim usuwaniu śniegu i lodu z nawierzchni - chlorek magnezu do posypywania dróg.

 • Odśnieżanie parkingów i placów manewrowych - Snow Ninja może być również stosowany do odśnieżania parkingów i placów manewrowych, co pozwala na utrzymanie tych powierzchni w bezpiecznym stanie dla użytkowników.

 • Odśnieżanie lotnisk - Snow Ninja może być stosowany do odśnieżania pasów startowych i innych powierzchni na lotniskach, co jest szczególnie ważne dla bezpieczeństwa lotów.

 • Odśnieżanie dachów - Snow Ninja może być również stosowany do odśnieżania dachów, co jest szczególnie ważne w przypadku budynków, które muszą być utrzymywane w bezpiecznym stanie podczas zimy.

 • Odśnieżanie kolei - Snow Ninja może być stosowany do odśnieżania ramp, bocznic kolejowych i innych powierzchni związanych z transportem kolejowym, co pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa na szynach.

 • Usuwanie lodu z rurociągów i instalacji przemysłowych - Snow Ninja może być również stosowany do usuwania lodu z rurociągów i innych instalacji przemysłowych, co pomaga w zapobieganiu awariom i utrzymaniu ciągłości produkcji.

Podsumowując, Snow Ninja, jako chemiczny środek do odśnieżania, jest skuteczny w usuwaniu śniegu i lodu z różnych powierzchni, w tym dróg, chodników, parkingów, placów manewrowych, lotnisk, dachów, torów kolejowych oraz rurociągów i instalacji przemysłowych.

 

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

FAQ usuwanie śniegu i lodu

Dobór technologii i przegląd produktów do odladzania i odśnieżania.

 • Czy preparaty do usuwania lodu i śniegu są bezpieczne dla roślin?

  Oddziaływanie preparatów do usuwania śniegu i lodu na rośliny jest uzależnione od składu chemicznego. Najbezpieczniejsze z punktu widzenia bezpieczeństwa roślin preparaty do zwalczania oblodzeń, to środki na bazie chlorku magnezu.

  więcej
 • Jakie są najbezpieczniejsze środki do odśnieżania i odladzania?

  Środki do odladzania bezpieczne dla roślin i zwierząt. Wpływ środków do odladzania na obuwie.

  więcej
 • Odladzające środki chemiczne - które są bezpieczne i jednocześnie skuteczne?

  Które środki odladzające są bezpieczne dla roślin i zwierząt? Które środki są bezpieczne dla obuwia?

  więcej
 • Chlorek magnezu na lód

  Chlorek magnezu to substancja, która może być stosowana do usuwania lodu z powierzchni. Chlorek magnezu jest solą mineralną, która rozpuszcza się w wodzie, co powoduje podniesienie temperatury topnienia lodu.

  więcej
 • Chlorek magnezu na drogi

  Chlorek magnezu to substancja chemiczna, która jest często stosowana w celu zapobiegania skutkom oblodzenia i śliskości na drogach zimą. Chlorek magnezu rozpuszcza się w wodzie, co pozwala na tworzenie roztworu, który może być rozpylany na...

  więcej
 • Chlorek magnezu do odśnieżania

  Chlorek magnezu to popularny środek do odśnieżania i usuwania lodu z powierzchni, takich jak chodniki, drogi, parkingi, posadzki przemysłowe czy tarasy. Jest to skuteczny środek do odśnieżania, który działa szybko i skutecznie, a także jest łatwy w ...

  więcej
 • Środek do usuwania lodu

  Środek do usuwania lodu Donsol to produkt stosowany do rozpuszczania i usuwania lodu z powierzchni, takich jak chodniki, drogi lub parkingi. Preparat pozwala utrzymać ciągi komunikacyjne w dobrym stanie zmniejszając konieczność mechanicznego odśnieżania ...

  więcej
 • Usuwanie lodu i szronu z instalacji chłodniczych

  Donsol jest specjalnie opracowanym środkiem do usuwania lodu i szronu z instalacji chłodniczych. Jest to skuteczne rozwiązanie, które pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania i wydajności instalacji chłodniczych.

  więcej
 • Preparat do usuwania lodu i śniegu

  Preparat do usuwania lodu i śniegu Donsol to środek chemiczny do skutecznego i efektywnego usuwania lodu i śniegu z różnych powierzchni. Jest to powszechnie stosowany środek w okresie zimowym, szczególnie na chodnikach, drogach, parkingach...

  więcej
 • Środek do odladzania

  Środek do odladzania Donsol to preparat do szybkiego usuwania lodu i oblodzeń z różnych powierzchni. Jest to powszechnie stosowany środek w okresie zimowym, szczególnie na chodnikach, schodach, tarasach, rampach i innych obszarach, gdzie k...

  więcej
 • Chlorek do odśnieżania

  Chlorek do odśnieżania jest substancją chemiczną, która stosowana jest w celu usuwania lodu i śniegu z nawierzchni dróg, chodników oraz innych powierzchni. Najczęściej używanym chlorkiem do tego celu jest chlorek sodu (NaCl), znany ...

  więcej
 • Chlorek magnezu

  Chlorek magnezu to nieorganiczny związek chemiczny o wzorze MgCl2. Jest to sól magnezu i kwasu solnego. Chlorek magnezu do usuwania lodu występuj...

  więcej
 • Środki do odladzania chodników

  Istnieje kilka różnych środków dostępnych na rynku, które można stosować do odladzania chodników. Każdy z nich ma swoje zalety i ograniczenia, dlatego warto wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, środowisk...

  więcej
 • Środek do oblodzonego chodnika

  Jeśli masz do czynienia z oblodzonym chodnikiem i szukasz skutecznego środka do szybkiego odladzania, możesz wybrać spośród kilku dostępnych opcji.

  więcej
 • Skuteczny środek do odśnieżania

  Chlorek magnezu (magnesium chloride) to środek, który bardzo dobrze sprawdzi się przy odśnieżaniu i odladzaniu chodników, dróg i innych powierzchni. Podobnie jak inne chemiczne środki do odladzania, chlorek magnezu działa poprzez ob...

  więcej
 •  1  2  3  4  Następne » 

Cena brutto:

5,17 PLN za kg
kg
25.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 333 33 77 33
handel(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Asortyment zimowy, Chemia drogowa

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 4

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter