AQUABLOCKER LIQUID

Wersja do druku Poleć znajomemu
ultraskuteczna izolacja do posadzek betonowych - penetruje szczeliny do 10 mm

Profesjonalne uszczelnienie budowlane, izolacja wodna do powierzchni poziomych. Do nanoszenia wałkiem lub jako wylewka samopoziomująca.

Podstawowe cechy

Producent: HEY'DI
Symbol: HD-0055
Opakowanie: 14 kg karton (2 x 7,0 kg aluminiowa torebka)
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 150 kg
Zużycie: przy dwukrotnym nakładaniu: ok. 2,3 kg/m2
Rozwiązywane problemy: przecieki na stykach dachu z kominami dymnymi i wentylacyjnymi
Zastosowanie: przepony iniekcyjne, blokowanie wilgoci i podsiąkania kapilarnego, izolacje wodne, izolacje balkonów i tarasów, izolacja stropów, izolacja fundamentów, impregnacja betonu
Kod QR produktu

Uszczelnienie budowlane niezawierające rozpuszczalnika, izocjantów i bitumów na bazie modyfi kowanych polimerów przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą . Produkt o małej lepkości, łatwy w nanoszeniu wałkiem lub jako wylewka. Najlepiej nadaje się jako izolacja do powierzchni horyzontalnych.

Po przeschnięciu nieprzepuszczalny, wypełnia szczeliny do 10 mm głębokości i jest odporny na naturalne wody gruntowe agresywne na beton. Aqua Blocker spełnia a nawet po części przewyższa niemieckie normy DIN 18195, tabela 9 grube powłoki bitumiczne.

Emicode: EC 1R - bardzo niskoemisyjny.

Ma zastosowanie jako uszczelnienie przeciw wilgoci na fundamenty, płyty podłogowe i płaskie dachy. Dalej jako izolacja hamująca działanie pary wodnej pod jastrychami i jako izolacja na balkony i tarasy, na podłogi przemysłowe i w sferze gospodarczej do wylewania fug dylatacyjnych. Aqua Blocker liquid stosować można bez gruntowania. Bardzo dobrze wiąże na wilgotnych podłożach. Nakładanie jest łatwe i szybkie za pomocą specjalnego wałka HEYDI, rakli, a przy fugach dylatacyjnych bezpośrednio z aluminiowej torebki.

Zużycie: przy dwukrotnym nakładaniu: ok. 2,3 kg/m2.

Przechowywanie: w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed mrozem.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

45,58 PLN za kg
kg
14.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: HEY'DI, Izolacje mineralne, Hydroizolacje, Osuszanie murów

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter