AQUA BLOCKER

Wersja do druku Poleć znajomemu
elastyczna polimerowa izolacja wodna

Uszczelnienie budowlane przeznaczone jest do zwalczania wilgoci w podłogach oraz uporczywie zalegającej wodzie. Izolacja do powierzchni pionowych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wypełnia szczeliny do 10 mm!!!

Podstawowe cechy

Producent: HEY'DI
Opakowanie: 15 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 150 kg
Specjalizacja: uszczelniania zewnętrznych ścian piwnicy, izolacja wielowarstwowa pod płytki i płyty

Uwagi: Aqua Blocker zapewnia doskonałą przyczepność do podłoży mineralnych, w szczególności do podłoży wilgotnych.
Zużycie: ok. 2,3 kg/m2 przy dwukrotnym nakładaniu, ok. 0,4 kg/m2 do klejenia płyt.
Rozwiązywane problemy: przeciekanie wody przez beton, przeciekanie balkonu, przecieki tarasów, przeciekający dach, nieszczelności powstałe na styku blachy, przecieki na kręgach betonowych
Zastosowanie: przepony iniekcyjne, blokowanie wilgoci i podsiąkania kapilarnego, izolacje wodne, izolacje balkonów i tarasów, izolacja fundamentów, hydroizolacje

Sytuacje stosowania

sytuacje stosowania izolacji AQUA BLOCKER

 • podmakanie ścian piwnicy
 • przecieki wody przez mury z cegły
 • przeciekanie wody przy rurach przyłączeniowych (przejścia rurowe)

typowe zastosowanie AQUA BLOCKER

 • izolowanie podziemnych części budynku
 • izolacja fundamentów
 • uszczelnienie przejść rurowych
 • uszczelnianie ścian piwnicy od wewnątrz
Kod QR produktu

Tagi:

Zalety Aqua Blocker:

 • Niezawierający rozpuszczalnika, izocjantów i bitumów
 • Uszczelnienie budowlanye przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą.
 • Po wyschnięciu nieprzepuszczalny, wypełniający szczeliny i trwały przeciw naturalnym wodom gruntowym agresywnym  na beton.
 • Szeroki zakres stosowania
  • do trwałej ochrony podziemnych części budowli jak piwnice - izolacja fundamentów
  • nie podpiwniczone budynki
  • izolacja fundamentów, płytki podłogowe, połączenia, przejścia rurowe itd.
  • przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą,
  • ponadto stosuje się do wykańczania płyt ochronnych, drenażowych i ociepleniowych.

Uszczelnienie budowlane niezawierające rozpuszczalnika, izocjantów i bitumów na bazie modyfi kowanych polimerów przeciw wilgotnym podłożom i podnoszącą się wodą. Przeznaczony jest do zwalczania wilgoci w podłogach oraz uporczywie zalegającej wodzie. Produkt o dużej stabilności. Najlepiej nadaje się do powierzchni wertykalnych na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Po przeschnięciu nieprzepuszczalny, wypełnia szczeliny do 10 mm głębokości i jest odporny na naturalne wody gruntowe agresywne na beton. Aqua Blocker spełnia, a nawet po części przewyższa niemieckie normy DIN 18195, tabela 9 grube powłoki bitumiczne. Emicode: EC 1R  bardzo niskoemisyjny.

Służy do uszczelniania zewnętrznych ścian piwnicy, także jako izolacja wielowarstwowa pod płytki i płyty, do prac remontowych na dachu, jak i do uszczelniania betonowych prefabrykatów z fugą. Do uszczelniania krawędzi i narożników na balkonach i tarasach. Aqua Blocker nanosi się tylko w dwóch warstwach za pomocą wałka welurowego z krótkim włosem. Aqua Blocker zapewnia doskonałą przyczepność do podłoży mineralnych, w szczególności do podłoży wilgotnych. Obróbka i schnięcie następuje nawet w trudnych warunkach otoczenia i konstrukcji budowlanych, jak wilgoć i zimno (od + 5oC).

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

32,74 PLN32,42 PLN za kg
kg
15.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: HEY'DI, Izolacje mineralne, Hydroizolacje, Osuszanie murów

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter