MAXLEVEL SUPER

Wersja do druku Poleć znajomemu
wylewka do ogrzewania podłogowego

MAXLEVEL SUPER to zaprawa sampoziomująca do posadzek przemysłowych wewnętrznych, tzw wylewka sampoziomująca.

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0045
Opakowanie: worek 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 200 kg
Minimalne zamówienie: 25 kg

Uwagi: wylewka potrafi kompensować naprężenia termiczne podłoża

Grupa produktów: wylewki samopoziomujące
Zastosowanie: wylewka z ogrzewaniem podłogowym, posadzki przemysłowe, ogrzewanie podłogowe, izolacja łazienek
Rozwiązania systemowe: posadzka na ogrzewaniu podłogowym, izolacja łazienek - pomieszczenia mokre - Drizoro

Sytuacje stosowania

kod produktu

DANE PODSTAWOWE PRODUKTU:
MAXLEVEL SUPER jest zaprawą samopoziomującą opartą na cementach i specjalnie dobranym kruszywie, zmodyfikowana żywicą syntetyczną. Zmieszana z wodą tworzy płynną zaprawę samopoziomującą o dużej przyczepności do podłoża.

ZASTOSOWANIE

 • Do wykonywania wewnętrznych posadzek samopoziomujących.
 • Do wykonywania posadzek, w których zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

ZALETY

 • Szybkie wiązanie.
 • Dobra przyczepność.
 • Wymaga jedynie dodania wody.
 • Pozwala nakładać warstwę o grubości od 3 do 15 mm .
 • Samopoziomujący, możliwość aplikacji pompą.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być czyste i wystarczająco nośne. Wytrzymałość podłoża na odrywanie powinna być nie mniejsza niż 1,5 MPa. Efektywne przygotowanie podłoża uzyskuje się w następujący sposób :

 • Usunąć luźne i zniszczone fragmenty aż do „zdrowego” betonu.
 • Usunąć wszelkie substancje mogące mieć wpływ na przyczepność powłoki do podłoża (oleje, powłoki malarskie, smary). Do czyszczenia podłoża zaleca się stosowanie piaskowania lub hydropiaskowania. W przypadku podłoży zabrudzonych, a strukturalnie mocnych, powierzchnię można oczyścić stosując agregaty wysokociśnieniowe.
 • Ubytki podłoża o głębokości powyżej 8 mm naprawić przy użyciu zaprawy MAXPATCH lub MAXROAD.
 • Nie zaleca się czyszczenia powierzchni środkami chemicznymi.

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU

Odpowiednio przechowywany materiał nie powinien posiadać grudek i zbryleń . Po otworzeniu opakowania należy starać się zużyć całą jego zawartość.
Do czystego pojemnika wlać wodę w ilości 4,8 ÷ 5,0 l i dodać 25 kg MAXLEVEL SUPER. Mieszać dokładnie do 3 min., do uzyskania jednorodnej mieszanki nie zawierającej grudek. Do mieszania zaleca się użycie wiertarki wolnoobrotowej i mieszadła typu DRIZORO MIXER.

APLIKACJA

Przed zastosowaniem MAXLEVEL SUPER należy zagruntować powierzchnię betonową MAXPRIMER FLOOR w celu polepszenia przyczepności i uniknięcia pojawienia się pęcherzyków powietrza na powierzchni. Zmieszać jedną część MAXPRIMER FLOOR z 3 częściami wody i aplikować na podłoże za pomocą szczotki, wałka lub pędzla nie zostawiając zastoisk warstwy gruntującej.
Teoretyczne zużycie roztworu wynosi 0,2 ÷ 0,25 l/m2 na warstwę.
W przypadku porowatej powierzchni należy stosować dwie warstwy gruntujące w ilości 0,4 ÷0,5 l/ m2 .
Pozostawić grunt do kompletnego wyschnięcia na (3 ÷ 4 godz. w temp. ok. 20 º C), aż będzie suchy. Wylać zaprawę i odpowiednio rozprowadzić np. (przy pomocy grabi gumowych). Przed początkiem wiązania zaprawy, 30 min należy ją zwałkować (wałkiem z kolcami) w celu dobrego ułożenia materiału i wyeliminowania pęcherzyków powietrza. W przypadku występowania wysokich temperatur należy zaprawę zabezpieczyć przed gwałtownym wysychaniem przy pomocy brezentu lub folii i kilkakrotnie nawilżyć w ciągu dnia. W celu uzyskania idealnego wykończenia zalecamy postępowanie uwzględniające podstawowe zasady stosowane przy aplikacji materiałów cementowych.

PIELĘGNACJA

Wykonaną posadzkę chronić przed zbyt szybkim wysychaniem. W przypadku niskiej wilgotności i wysokiej temperatury > 35st C, tuż po wstępnym związaniu posadzkę przykryć folią. Wykonaną posadzkę pielęgnować przez 24 godziny. Jeżeli temperatura otoczenia jest niska 5 ÷ 10 st C należy zapewnić, przez np. (dogrzewanie pomieszczenia), sztuczne polepszenie warunków dojrzewania przez 24 godziny.

DANE TECHNICZNE

Czas przydatności do zużycia w 20oC (min) 20-30
Czas wiązania w 20oC (h)
            - początkowy 1-2
            - końcowy 2-3
Oddanie do użytku warstwy 10 mm grubości, w 20oC (h)
            - ruch pieszy 8

Zużycie/grubość

Min. i max. grubość na warstwę czysta/z piaskiem (mm)                3-15/15-30
Przybliżone zużycie na warstwę czysta/z piaskiem (kg/m2/mm)     1,6/1,2

UWAGI

• Nie stosować, gdy temperatura otoczenia lub podłoża jest poza przedziałem + 5st C ÷ + 35st C, a także gdy w ciągu 24 godzin może spaść poniżej + 5st C.
• Nie stosować aplikacji na polach większych niż 36 m2.
• Istniejące dylatacje lub połączenia należy zachować po wykonaniu aplikacji z MAXLEVEL SUPER
• W trakcie wykonywania robót, podczas występowania wysokich temperatur materiał przed przygotowaniem przechowywać w chłodnym miejscu. Do mieszania używać chłodnej wody. Podczas występowania niskich temperatur materiał przechowywać w ciepłym miejscu i używać do mieszania letniej wody, aby przyspieszyć czas wiązania.
• Ze względu na właściwości samopoziomujące nie zaleca się stosowania na powierzchnie o spadku większym niż 3%.
• W przypadku aplikacji maksymalnie do 30 mm, należy dodać 8 kg piasku kwarcowego o granulacji 0÷3 mm na każde 25 kg MAXLEVEL SUPER i odpowiednio wody 4,5 ÷ 5,0 l.

OPAKOWANIE

Worki 25 kg

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, nie dłużej niż 12 miesięcy.

BHP

Jak wszystkie produkty cementowe, MAXLEVEL SUPER ma właściwości ścierne i w trakcie prac należy używać gumowych rękawic i gogli ochronnych. Jeśli materiał dostanie się do oczu należy je starannie przepłukać czysta wodą, lecz nie trzeć. W przypadku kontaktu ze skórą, należy przemyć dane miejsce wodą i mydłem. Jeśli podrażnienie nie ustąpi, udać się po poradę lekarską. Karta bezpieczeństwa dostępna na życzenie. Usuwanie produktu i jego pustych opakowań jest obowiązkiem użytkownika docelowego i musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GWARANCJA

Wszystkie produkty firmy DRIZORO wytwarzane są z najlepszych, dostępnych surowców, co zapewnia ich wysoką jakość.
Nasza gwarancja dotyczy jakości produktu, a nie jego zastosowania poza naszą kontrolą. Za wszelkie użycie produktów do celów nie określonych w tym biuletynie, firma nie ponosi odpowiedzialności.
Wartość gwarancji nie może przewyższać wartości nabytego produktu.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

FAQ ogrzewanie podłogowe

System ogrzewania podłogowego to rodzaj systemu grzewczego, w którym rury z wodą lub kable grzewcze są zamontowane pod powierzchnią podłogi, zapewniając równomierne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia. Systemy ogrzewania podłogowego mogą być zasilane za pomocą różnych źródeł energii, takich jak kotły gazowe, kotły na paliwo stałe, pompy ciepła czy kolektory słoneczne.

Systemy te są coraz częściej wybierane przez inwestorów ze względu na ich wiele zalet, takich jak niskie koszty eksploatacji, oszczędność miejsca w pomieszczeniach, brak potrzeby montażu grzejników czy też równomierne i przyjemne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu.

 • Samopoziomująca wylewka do ogrzewania podłogowego

  MAXLEVEL SUPER to samopoziomująca wylewka przeznaczona do stosowania w systemach ogrzewania podłogowego. Wylewka ta charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwością aplikacji, co pozwala na szybkie i skuteczne wykonanie prac. MAXLEVEL SUPER posiada dos...

  więcej
 • Elastyczna fuga do systemów ogrzewania podłogowego

  MAXJOINT FLEX to elastyczna fuga, która jest przeznaczona do stosowania w systemach ogrzewania podłogowego. Fuga ta charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz doskonałą odpornością na działanie temperatury oraz wilgoci. Wysoka elastyczność tej f...

  więcej
 • Wylewka samopoziomująca na ogrzewanie podłogowe

  Wylewka samopoziomująca na ogrzewanie podłogowe LINEA 830 SL produkcji MUREXIN to wysokiej jakości, gotowa do użycia masa samopoziomująca, która jest specjalnie przeznaczona do stosowania w systemach ogrzewania podłogowego.

  więcej
 • Klej do płytek na ogrzewanie podłogowe

  Maxkola Flex to elastyczny klej do płytek ceramicznych, który został specjalnie opracowany do stosowania w systemach ogrzewania podłogowego. Klej ten charakteryzuje się wysoką elastycznością, co pozwala na łatwe wyrównanie podłoża i dopasowan...

  więcej
 • Zwiększenie wydajności ogrzewania podłogowego

  Umieszczenie folii termorefleksyjnej STROTEX HOTFLOOR pod ogrzewaniem podłogowym pozwala na znaczne zwiększenie wydajności ogrzewania podłogowego. Refleksyjna powłoka folii odbija promieniowanie cieplne emitowane przez ogrzewanie, co zwiększa skuteczność o...

  więcej
 • Ochrona kontenerów przed nagrzewaniem

  Ochrona kontenerów przed nagrzewaniem to kluczowy czynnik dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu ludzi oraz towarów przechowywanych w kontenerach. Nagrzewanie się kontenera może prowadzić do wielu problemów, takich jak: Znisz...

  więcej

Zapytaj o cenę

kg
25.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

 • MAXFLOW + liquid

  Masa samopoziomująca MAXFLOW to profesjonalna mrozoodporna w...

 • MAXSEAL FLEX

  Elastyczny szlam uszczelniający MAXSEAL FLEX to mineralne us...

 • MAXKOLA FLEX

  MAXKOLA FLEX to elastyczny klej do płytek. Nadaje się do układani...

 • MAXFLEX 100 LM

  Uszczelniacz elastyczny MAXFLEX 100 LM to elastyczny jednoskładni...

 • MAXPATCH

  Mrozoodporna zaprawa naprawcza MAXPATCH jest to specjalnie dobran...

 • MAXFLEX XJS - taśma uszczelniająca 120

  Elastomeryczna taśma do uszczelnień dylatacji na zewnątrz i wewną...

 • MAXSEAL

  MAXSEAL to hydroizolacja mineralna uszczelniająca i ochronna poło...

 • MAXEPOX 3000

  MAXEPOX 3000 to sampoziomująca epoksydowa posadzka przemysłowa - ...

 • MAXEPOX MORTER

  Chemoutwardzalna żywica epoksydowa do zabezpieczania posadzek i p...

 • MAXGRIP

  MAXGRIP to szybkowiążąca zaprawa kotwiąca, o bardzo dobrych param...

 • MAXQUICK

  Farba do betonu wodoszczelna MAXQUICK to cementowa farba do powie...

 • MAXELASTIC

  Elastyczna powłoka uszczelniająca do betonu MAXELASTIC (biały, sz...

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter