oczka wodne

Dzięki skutecznej i dostępnej technice budowy i izolacji dna zbiorników wodnych, oczka wodne stały się tak samo dostępne, jak piękne trawniki. Dzięki nowoczesnym materiałom izolacyjnym, budowa oczka wodnego jest możliwa także na podłożu przepuszczalnym, np. na podłożu piaszczystym. Zdjęcia oczek wodnych pokazują przykładowe realizacje. Sprawdź jakie są uwarunkowania prawne przygotowania projektów oczek wodnych.

 • MAXSEAL FLEX

  MAXSEAL FLEX to mineralne uszczelnienie obiektów hydrotechnicznych i budowlanych, szlamowa masa uszczelniająca wodoszczelna do betonu, np. izolacja tarasu, szlam hydroizolacyjny, elastyczna zaprawa uszczelniająca. Środek uszczelnia powierzchnie betonowe na zbiornikach wodnych, zabezpiecza beton na oczyszczalniach ścieków. Maxseal Flex to elastyczna izolacja tarasu, która kompensuje powstające rysy i pęknięcia.

  więcej »
 • TKANINA BETONOWA

  Mata betonowa SOLIDMAT® jest to geomata typu GCCM (Geosynthetic Cementitious Composit Mat), stanowiącą połączenie dwóch warstw geowłóknin, wypełnionych specjalnie zaprojektowaną mieszanką cementową. SOLIDMAT® jest elastyczną matą, która po nawodnieniu zapewnia cienką, sztywną i wytrzymałą warstwę betonowogeosyntetyczną. SOLIDMAT® wyróżnia się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, ściskanie i przebicie. Jest to materiał nieprzepuszczalny, odporny na korozję chemiczną, biologiczną i czynniki atmosferyczne.

  więcej »
 • MAXSEAL SUPER

  Szlam hydroizolacyjny MAXSEAL SUPER to mineralna izolacja do betonu, hydroizolacyjny szlam mineralny, chemoodporna izolacja powłokowa na powierzchnie betonowe. Izolacja szlamowa powoduje trwałą impregnację betonu i uszczelnienie betonu przez krystalizację pod powierzchnią betonu.

  MAXSEAL SUPER tworzy podwójne uszczelnienie powierzchni betonowej: uszczelnia beton jako klasyczna izolacja powłokowa oraz dodatkowo tworzy nierozpuszczalne struktury krystaliczne w powierzchniowej warstwie betonu, co dodatkowo uszczelnia podłoże - MAXSEAL SUPER to dwa uszczelnienia w jednym produkcie.

  więcej »
 • MAXPLUG 5 kg

  MAXPLUG - szybkowiążący cement hydrauliczny - opakowanie: wiadro 5 kg

  więcej »
 • MAXPLUG

  Maxplug to szybkowiążący cement hydrauliczny, uszczelniacz tamujący wycieki wody. Opakowanie 25 kg. Czas wiązania MAXPLUG to 3 minuty. Maxplug to szczelne wypełnienie ubytków w betonie. Zastosowanie jako awaryjne uszczelnienie w instalacjach hydraulicznych.

  więcej »
 • Klejenie tworzyw sztucznych - membrany PEHD, PVC, EPDM

  Klejenie membran EPDM, PVC, PEHD i innych. Klejenie to proces łączenia materiałów, w którym pomiędzy łączonymi powierzchniami nakłada się warstwę kleju. Po stwardnieniu klej tworzy trwałe połączenie. Wytrzymałość połączenia zależy od rodza...

  więcej
 • MAXEPOX FLEX

  Wodoodporne wysoko elastyczne zabezpieczenie epoksydowe zbiorników i posadzek

  więcej »
 • MAXSEAL M

  Jednoskładnikowa zaprawa uszczelniająca do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Do wykonywania różnego typy hydroizolacji odpornych na pozytywne i negatywne ciśnienie hydrostatyczne.

  więcej »
 • Jak wykonać małe oczko wodne?

  Wykonanie oczka wodnego wiąże się z przygotowaniem terenu i przeprowadzeniem odpowiednich prac. Wykonanie wszystkich etapów budowy we właściwy sposób pozwoli stworzyć wymarzone oczko wodne.

  więcej
 • Doszczelniamy naturalne oczko wodne bentonitami i dlaczego jest to rozwiązanie lepsze od innych

  Jeśli tak ważne jest uzyskanie szczelnego oczka wodnego, to należy zastosować najlepsze, najpewniejsze uszczelnienie, ze wszystkich możliwych. Proponujemy wykorzystanie bentonitów, materiałów naturalnych, charakteryzujących się zdolnością kil...

  więcej
 1  2  3  4  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter