Środek do rozpuszczania lodu

Wersja do druku Poleć znajomemu

Środek do rozpuszczania lodu to produkt chemiczny, który służy do usuwania lodu i śniegu z powierzchni. Jest stosowany w gospodarstwach domowych, firmach i instytucjach publicznych. Środki do rozpuszczania lodu w płynie są dostępne w różnych postaciach, takich jak roztwór płynny, żel, spray. Środek na bazie mrówczanu potasu skutecznie rozpuszcza lód i śnieg w temperaturach do -25°C.

Donsol Tectum Extra Plus to płynny środek przeciwgołoledziowy na bazie mrówczanu potasu (HCOO). Jest to organiczny związek chemiczny, sól kwasu mrówkowego i potasu. Mrówczan potasu jest białym, krystalicznym proszkiem o charakterystycznym, ostrym zapachu. Jest rozpuszczalny w wodzie i etanolu.

Donsol Tectum Extra Plus jest skuteczny w rozpuszczaniu lodu i śniegu w niskich temperaturach, nawet do -25°C. Nie powoduje korozji metali i jest bezpieczny dla środowiska. Jest stosowany do odśnieżania i odladzania chodników, ścieżek, parkingów, dróg, mostów, dachów, elementów metalowych i innych powierzchni.

Zalety Donsol Tectum Extra Plus

  • Skuteczny w rozpuszczaniu lodu i śniegu w niskich temperaturach
  • Nie powoduje korozji metali
  • Bezpieczny dla środowiska
  • Łatwy w użyciu

Sposób użycia:

Donsol Tectum Extra Plus należy rozcieńczyć wodą w proporcji 1:1. Roztwór należy nanosić na powierzchnię lodu lub śniegu przy pomocy opryskiwacza, wiadra lub szczotki. Dla uzyskania lepszych efektów, należy powtórzyć naniesienie roztworu po kilku godzinach.

Środki ostrożności:

Donsol Tectum Extra Plus może powodować podrażnienia skóry i oczu. W przypadku kontaktu z preparatem należy przemyć skórę lub oczy wodą.

cena hurtowa i szybka dostawa ► zamówienie telefoniczne ► 814 608 814

Cena brutto: 21,53 PLN za kg

kg
20.00 kg
mrówczan potasu, chlorek wapnia i magnezu, płyn do odladzania - najmocniejsza wersja

DONSOL TECTUM EXTRA PLUS to bezpieczny  w  stosowaniu  płyn do odladzania. Skuteczny antylód. Chemiczny środek do usuwania lodu i gołoledzi - na bazie chlorku magnezu i mrówczanu potasu - preparat do odladzania. Skuteczny środek do rozpuszczania lodu.

Podstawowe cechy

Producent: produkt polski
Symbol: DON_TC PLUS
Opakowanie: 20 kg
Jednostka: kg
Ilość handlowa: 20.00 kg
Minimalne zamówienie: 20 kg
Specjalizacja: odladzanie i odśnieżanie dachów wielkopowierzchniowych, usuwanie oblodzenia, odladzanie rusztowań, środek chemiczny do usuwania śniegu i lodu z dachu hali i namiotu, naczepy samochodowej, etc.

Grupa produktów: środki do odladzania
Zastosowanie: odladzanie, odśnieżanie, chemiczne usuwanie gołoledzi
Rozwiązania systemowe: usuwanie lodu i śniegu z chodników, odśnieżanie i odladzanie lądowisk i pasów startowych, odladzanie dachów

Sytuacje stosowania

Zastosowanie środka do odladzania w płynie DONSOL EXTRA TECTUM PLUS

Kod QR produktu

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 3

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter