izolacja akustyczna

 • MAXLEVEL SILENT - wylewka samopoziomująca dzwiękochłonna

  Wylewka wygłuszająca MAXLEVEL SILENT to jednoskładnikowa, samopoziomująca zaprawa, składająca się z cementu modyfikowanego polimerami, wyselekcjonowanych kruszyw i dodatków. Po zmieszaniu z wodą tworzy bardzo płynną zaprawę do poziomowania posadzek wewnętrznych, która skutecznie izoluje akustycznie i zmniejsza hałas wywoływany wstrząsami/uderzeniami.

  więcej »
 • Mata dźwiękoszczelna Ethafoam DOW

  Ethafoam 2222 to mata dźwiękochłonna z wytłaczanej pianki polietylenowej posiadająca strukturę zamkniętych komórek, przeznaczona do wykonywania warstwy izolacji akustycznej pod posadzki betonowe, chroniącej przed przenoszeniem dźwięków uderzeniowych przez konstrukcję podłogi. Mata dźwiękochłonna jest często układana w połączeniu z wylewką wygłuszającą w celu maksymalnego wygłuszenia hałasu i ograniczenia transmisji dźwięku pomiędzy pomieszczeniami.

  więcej »
 • Materiał dźwiękochłonny Pyramis PU

  Materiał dźwiękochłonny Pyramis PU to syntetyczny materiał izolacyjny o strukturze w kształcie piramidy, który charakteryzuje się wysoką skutecznością w tłumieniu dźwięków o różnych częstotliwościach. Jest łatwy w montażu, odporny na wilgoć i nie palny, co czyni go bezpiecznym w użytkowaniu.

  więcej »
 • Izolacje akustyczne

  Izolacja system redukcji ilości dźwięku przenoszonej z jednego pomieszczenia do drugiego, lub z zewnątrz do wnętrza budynku. Dobrej jakości izolacja akustyczna pozwala na zmniejszenie hałasu i

  więcej »
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter