Geokrata - rodzaje i zastosowanie geokraty

Wersja do druku Poleć znajomemu

GEOKRATA to produkt z grupy geosyntetyków, najczęściej występuje w postaci przestrzennej konstrukcji przypominającej wyglądem plaster miodu. Geokraty produkowane są w sekcjach o różnej wysokości - od 50 do 250 mm.

Oferta rynkowa geokrat jest obecnie zdominowana przez system NEOWEB i GEOWEB. Parametry techniczne geokraty uzależnione są od rodzaju materiałów zastosowanych do produkcji geokraty oraz od samej technologii produkcji.

GEOWEB ® to system ograniczający, który działa jako przestrzenna geosiatka komórkowe - geokrata. Jednostką systemu geokraty jest sekcja GEOWEB ®.sprawdź ceny geokraty w bazie produktów: geokraty typu NEOWEB (producent PRS) oraz geokraty typu GEOWEB (PRESTO)

Za każdym razem dostawy geosyntetyków realizowane są terminowo i z naszymi oczekiwanimi, bezpośrednio na plac budowy. Polecamy internetowy system dystrybucji WW.TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM jako skuteczne źródło nowoczesnych materiałów budowlanych, a Structum Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego. [ ... ] ALBREHTA Sp. z o.o., Polska, Rosja, Litwa, Ukraina

geokrata - przykłady realizacji

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter