izolacje wodne

Izolacje wodne, dla których TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM oferują wsparcie techniczne, obejmują izolacje mineralne do powierzchni betonowych, bentonitowe wykładziny izolacyjne i izolacje bitumiczne.


katalog materiałów budowlanych: Izolacje mineralne - Izolacje bentonitowe - Izolacje bitumiczne
poradniki techniczne: wykonanie izolacji fundamentów systemu VOLTEX, Systemowa izolacja przeciwwodna i przeciwwilgociowa pomieszczeń mokrych Mapei, System renowacji i uszczelnienia balkonów i tarasów MAPEI

 • AQUASTOP NANOFLEX

  Aquastop Nanoflex to jednoskładnikowa membrana do uszczelniania tarasów, balkonów, pomieszczeń mokrych przed ułożeniem płytek. Materiał jest paroprzepuszczalny i mostkujący rysy.

  więcej »
 • HYDROIZOLACJE POMIESZCZEŃ MOKRYCH

  Do pomieszczeń mokrych zalicza się takie wnętrza, w których podczas ich użytkowania woda bywa rozlewana na posadzkę, a ściany mogą ulec zawilgoceniu wskutek rozpryskiwania się wody lub skraplania pary wodnej. W pomieszczeniach tych woda i para wodna...

  więcej
 • MAXSEAL FLEX

  MAXSEAL FLEX to mineralne uszczelnienie obiektów hydrotechnicznych, szlam hydroizolacyjny. Środek uszczelnia powierzchnie betonowe na zbiornikach wodnych, zabezpiecza beton na oczyszczalniach ścieków. Jest elastyczny - pokrywa rysy.

  więcej »
 • MAXSEAL SUPER

  Szlam hydroizolacyjny MAXSEAL SUPER to mineralna izolacja do betonu. Powoduje impregnację betonu i uszczelnienie betonu przez krystalizację pod powierzchnią betonu.

  więcej »
 • MAXELASTIC

  MAXELASTIC (biały, szary, czerwony, zielony, czarny) to wodoodporne elastyczne pokrycie do wszelkiego typu powierzchni

  więcej »
 • MAXELASTIC TRANS

  Przeźroczysta poliuretanowo - elastomerowa membrana do hydroizolacji dachów i innych powierzchni zewnętrznych (tarasów, balkonów, schodów itp). Pozwala na estetyczną regenerację balkonu czy tarasu bez zrywania płytek.

  więcej »
 • Budowlane materiały hydroizolacyjne - przegląd technologii

  Hydroizolacja jest nieodzowną częścią budynku. Od jakości jej wykonania zależy trwałość budynku, a także komfort użytkowników. Prezentujemy przegląd materiałów hydroizlacyjnych i podział na podstawowe grupy hydroizolacji.

  więcej
 • MAXBETON

  MAXBETON to szybkowiążąca, bezskurczowa zaprawa hydrauliczna. Powoduje tamowanie przesiąków wody pod małym ciśnieniem

  więcej »
 • VOLTEX - bentonitowa mata izolacyjna

  Bentonitowa mata izolacyjna VOLTEX to pionowa i pozioma izolacja fundamentów, ciężka izolacja wodna, bentonitowa izolacja samonaprawialna, izolacja płyty dennej, izolacja konstrukcji budowlanych. Voltex DS jest od strony geowłókniny dodatkowo laminowany membraną polimerową. Zapytaj o cenę izolacji VOLTEX w wersji specjalnej: VOLTEX DS oraz VOLTEX L.

  więcej »
 • MAXEPOX TAR

  Epoksydowo - smołowa powłoka do zabezpieczenia powierzchni betonowych i stalowych

  więcej »
 1  2  3  4  5  6  7  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter