izolacje wodne

Izolacje wodne, dla których TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM oferują wsparcie techniczne, obejmują izolacje mineralne do powierzchni betonowych, bentonitowe wykładziny izolacyjne i izolacje bitumiczne.


katalog materiałów budowlanych: Izolacje mineralne - Izolacje bentonitowe - Izolacje bitumiczne
poradniki techniczne: wykonanie izolacji fundamentów systemu VOLTEX, Systemowa izolacja przeciwwodna i przeciwwilgociowa pomieszczeń mokrych Mapei, System renowacji i uszczelnienia balkonów i tarasów MAPEI

 • MAXSEAL FLEX

  MAXSEAL FLEX to mineralne uszczelnienie obiektów hydrotechnicznych i budowlanych, np. izolacja tarasu, szlam hydroizolacyjny, elastyczna zaprawa uszczelniająca. Środek uszczelnia powierzchnie betonowe na zbiornikach wodnych, zabezpiecza beton na oczyszczalniach ścieków. Maxseal Flex to elastyczna izolacja tarasu, która kompensuje powstające rysy i pęknięcia.

  więcej »
 • Waterstop Rx 101 - taśma izolacyjna 2,5 x 2,0cm

  Taśma bentonitowa Waterstop-RX jest to plastyczna, pęczniejąca taśma bentonitowo - kauczukowa, sznur pęczniejący do uszczelniania przerw i szczelin w konstrukcjach betonowych.

  więcej »
 • MAPELASTIC 32 kg (A+B)

  MAPELASTIC Mapei, to profesjonalna trwale elastyczna izolacja wodna i przeciwwilgociowa.

  więcej »
 • MAXSEAL SUPER

  Szlam hydroizolacyjny MAXSEAL SUPER to mineralna izolacja do betonu, hydroizolacyjny szlam mineralny, chemoodporna izolacja powłokowa na powierzchnie betonowe. Izolacja szlamowa powoduje trwałą impregnację betonu i uszczelnienie betonu przez krystalizację pod powierzchnią betonu.

  więcej »
 • Izolacje budowlane

  Izolacje budowlane są stosowane w celu zapewnienia ochrony budynku przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, woda, zmiany temperatury, hałas, wibracje i

  więcej »
 • MAXBETON

  MAXBETON to szybkowiążąca, bezskurczowa zaprawa hydrauliczna. Powoduje tamowanie przesiąków wody pod małym ciśnieniem

  więcej »
 • MAXPLUG

  Maxplug to szybkowiążący cement hydrauliczny, uszczelniacz tamujący wycieki wody. Opakowanie 25 kg. Czas wiązania MAXPLUG to 3 minuty. Maxplug to szczelne wypełnienie ubytków w betonie. Zastosowanie jako awaryjne uszczelnienie w instalacjach hydraulicznych.

  więcej »
 • MAXELASTIC TRANS

  Przeźroczysta poliuretanowo - elastomerowa membrana do hydroizolacji dachów i innych powierzchni zewnętrznych (tarasów, balkonów, schodów itp). Pozwala na estetyczną regenerację balkonu czy tarasu bez zrywania płytek - hydroizolacja na stare płytki.  MAXELASTIC TRANS to elastyczna powłoka uszczelniająca na tarasy i balkony a także odporna na UV membrana dachowa w płynie.

  więcej »
 • Waterstop Rx 101 DH – taśma 2,5x2,0cm

  Waterstop-RX jest to plastyczna taśma bentonitowo - kauczukowa. Najczęstsze zastosowania, to uszczelnianie przerw technologicznych w betonowaniu, uszczelnienia przejść elementów instalacyjnych przez przegrody budowlane i styków konstrukcji (tzw przejścia szczelne). Waterstop poprzez swoje pęcznienienie zapewnia trwałe uszczelnienie styku po pojawieniu się w nim wody.

  więcej »
 • MAXELASTIC

  MAXELASTIC (biały, szary, czerwony, zielony, czarny) to wodoodporne elastyczne pokrycie do wszelkiego typu powierzchni, np. hydroizolacja balkonu, płynna guma na taras, etc. Membrana dachowa w Maxelstic w kolorze białym tworzy szczelną powłokę, która odbija promienie słoneczne i nie nagrzewa się, co powoduje efekt zimnego dachu - obniża temperaturę pomieszczeń pod dachem co obniża koszty klimatyzacji pomieszczeń. Maxelastic może być stosowany na stropach płaskich pod panelami fotowoltaicznymi, w tym przypadku światło odbite od białej powłoki co zwiększa efektywność paneli fotowoltaicznych.

  więcej »
 1  2  3  4  5  6  7  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter