Geowłóknina drenażowa Typar SF-27

Wersja do druku Poleć znajomemu

Geowłóknina drenażowa Typar SF-27 to rodzaj geowłókniny wykorzystywanej w celu poprawienia drenażu w różnego rodzaju konstrukcjach budowlanych. Włóknina ta jest wykonana z polipropylenu, co sprawia, że jest odporna na działanie wilgoci oraz substancji chemicznych, co jest szczególnie istotne w przypadku zastosowań w konstrukcjach budowlanych.

Geowłóknina drenażowa Typar SF-27 posiada strukturę umożliwiającą przepływ wody, jednocześnie zatrzymując ziemię i piasek, pełniąc w ten sposób funkcję filtracji w systemie drenażowym. Pozwala na poprawne funkcjonowanie drenażu w konstrukcjach takich jak drenaż francuski, fundamenty budynków, drogi czy parkingi, co z kolei przyczynia się do zwiększenia ich trwałości i wydłużenia czasu użytkowania.

cena hurtowa i szybka dostawa ► zamówienie telefoniczne ► 814 608 814
geowłóknina drenażowa

Geowłóknina TYPAR SF-27 to wysokiej jakości geowłóknina polipropylenowa przeznaczona do wykonywania drenaży, odwodnień i separacji.

Podstawowe parametry TYPAR SF27

Symbol [g/m2] w.rozciąg. [ kN/m ] w. przebicie [ N ] jednostka
SF-27(3267) 90 5,10 800 m2

Tabela doboru geowłókniny Typar do obszaru zastosowań.

Podstawowe cechy

Producent: Du Pont
Symbol: SF-27(3267)
Ilość handlowa: 5.20 m2
Minimalne zamówienie: 104 m2
Specjalizacja: drenaże, separacja, odwodnienia, filtracja, drenaże francuskie

Grupa produktów: geowłóknina
Rozwiązywane problemy: zapadający się chodnik - poobniżane fragmenty kostki brukowej , rozmywanie skarp, erozja gruntu, osuwanie skarp i zboczy, osiadanie nasypów, koleinowanie dróg i parkingów
Zastosowanie: stabilizacja gruntu, separacja, filtracja, ochrona, pielęgnacja wilgotnościowa betonu, drenowanie, odwadnianie

Sytuacje stosowania

Kod QR produktu

Tagi:

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 5

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter