MAXEPOX INJECTION

Wersja do druku Poleć znajomemu
żywica do sklejania rys w betonie, kamieniu i drewnie

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0166
Opakowanie: 5 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 10 kg
Minimalne zamówienie: 5 kg
Specjalizacja: żywica do klejenia rys w betonie i posadzkach, żywica naprawcza do kamienia naturalnego
Rozwiązywane problemy: uszkodzenia betonu, wykruszenia żelbetu, przeciekanie wody przez beton, pęknięcia w betonowej posadzce , pęknięcia lastryka
Zastosowanie: uszczelnianie zbiorników betonowych, naprawa żelbetu i betonu, izolacja przerw technologicznych

Sytuacje stosowania

kod produktu

Tagi:

 • bardzo dobra rozpływność - wnika w najmniejsze szczeliny i rysy
 • dobra przyczepność do powierzchni
 • wysoka wytrzymałość na zginanie, nacisk i obciążenia
 • można stosować na wilgotne podłoża
 • produkt daje trwałe i mocne połączenie

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w ramach programu VIP
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

DANE PODSTAWOWE PRODUKTU:
Dwuskładnikowy materiał iniekcyjny na bazie żywicy epoksydowej charakteryzujący się niską lepkością. Wykazuje bardzo dobre własności penetrujące oraz dużą siłę sklejania.

ZASTOSOWANIE

Do uszczelniania rys występujących w murach, betonie, drewnie i kamieniu naturalnym. Można stosować do wykonywania wypełnień rys metodą, wysokociśnieniową, niskociśnieniową i grawitacyjną.

ZALETY PRODUKTU

• Niska lepkość,
• Dobra przyczepność do wilgotnych podłoży,
• Dobra penetracja w najdrobniejsze rysy i pustki,
• Tworzy połączenia odporne na działanie dużych sił,
• Wykazuje wysoką wytrzymałość na ściskanie, odrywanie i przecinanie.

INSTRUKCJA STOSOWANIA

Mieszanie
Komponenty są dostarczane w przygotowanych wagowo kompletach i można je bezpośrednio stosować do iniekcji. Kruszywo kwarcowe może również być dostarczone w proporcji 1/3 części mieszaniny żywicy do kruszywa.
Proporcja ta zależy od rodzaju aplikacji i stopnia trudności wykonania aplikacji pod ciśnieniem lub przez grawitację. Na życzenie klienta i do prac, które wymagają dużych ilości materiału możemy dostarczyć produkt luzem. W tym przypadku dozowanie przeprowadza się na budowie a proporcje wagowe komponentów muszą być ściśle utrzymane według danych z tabeli danych technicznych.

Utwardzacz, komponent B, jest wlewany do żywicy, komponentu A. Aby zapewnić odpowiednią reakcję obu komponentów koniecznie należy wlać całą zawartość komponentu B. Mieszanie można przeprowadzić ręcznie lub używając wiertarki, aż do uzyskania jednorodnego wyglądu i koloru.
Aplikacja: Może być przeprowadzona grawitacyjnie lub przy pomocy właściwego sprzętu do iniekcji. W obu przypadkach lepkość systemu i możliwości aplikacji są zależne od zmian temperatury. MAXEPOX INJECTION jest gęstszy i dlatego mniej obrabialny przy niższych temperaturach. Aplikacje nie mogą być wykonane w temperaturze poniżej 5 st C ponieważ system nie stwardnieje. W temperaturze poniżej 15 st C zaleca się zastosować alternatywny MAXEPOX INJECTION – R.
Czyszczenie:
Zanim produkt stwardnieje narzędzia lub plamy mogą być wyczyszczone przy użyciu produktu MAXEPOX SOLVENT.

OPAKOWANIE

MAXEPOX INJECTION jest dostarczany w kompletach przygotowanych wagowo : 5 kg.

MAGAZYNOWANIE

Jeden rok w oryginalnych, szczelnych opakowaniach, w suchym miejscu, unikając temperatur poniżej 5st C i bezpośredniego nasłonecznienia. Przedłużony okres przechowywania i temperatura poniżej 5st C powodują krystalizowanie się materiału. Kiedy do tego dojdzie należy podgrzać produkt do 80 – 90 st C i mieszać. Aby doprowadzić materiał do odpowiedniego stanu.

BHP

Unikać kontaktu ze skórą, błonami śluzowymi itd. Nie wdychać oparów powstałych podczas podgrzewania lub spalania. Stosować zwykłe środki ostrożności konieczne podczas aplikacji tego typu materiału. Podczas aplikacji zakładać rękawice i okulary ochronne. Plamy na skórze natychmiast czyścić wodą z mydłem. Nie używać rozpuszczalników. Karta bezpieczeństwa dostępna na życzenie. Usuwanie produktu i jego pustych opakowań jest obowiązkiem użytkownika docelowego i musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GWARANCJA

Wszystkie produkty firmy DRIZORO wytwarzane są z najlepszych, dostępnych surowców, co zapewnia ich wysoką jakość.
Nasza gwarancja dotyczy jakości produktu, a nie jego zastosowania poza naszą kontrolą. Za wszelkie użycie produktów do celów nie określonych w tym biuletynie, firma nie ponosi odpowiedzialności.
Wartość gwarancji nie może przewyższać wartości nabytego produktu.

Dwuskładnikowy materiał iniekcyjny na bazie żywicy epoksydowej, charakteryzujący się niską lepkością, to MAXEPOX INJECTION. Jest to specjalny produkt, który posiada doskonałe właściwości penetrujące oraz wysoką siłę sklejania. Przeznaczony jest głównie do klejenia i uszczelniania rys występujących w murach, betonie, drewnie oraz kamieniu naturalnym.

MAXEPOX INJECTION został opracowany w celu skutecznego naprawiania uszkodzeń i wzmocnienia struktur budowlanych. Dzięki niskiej lepkości, jest w stanie wnikać głęboko w mikropory i rysy w materiałach, co zapewnia skuteczną penetrację i sklejenie. Ten dwuskładnikowy materiał iniekcyjny jest łatwy w użyciu i może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

MAXEPOX INJECTION jest szczególnie skuteczny w naprawie i uszczelnianiu rys oraz szczelin, które mogą prowadzić do wycieków, przemijania wody, utraty wytrzymałości konstrukcji oraz powstawania pleśni. Dzięki swoim właściwościom penetrującym i wysokiej sile sklejania, zapewnia trwałe i efektywne uszczelnienie uszkodzonych powierzchni.

Ten materiał iniekcyjny na bazie żywicy epoksydowej jest doskonałym rozwiązaniem do naprawy różnego rodzaju struktur budowlanych, zapewniając trwałość, wytrzymałość i ochronę przed dalszymi uszkodzeniami.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

kg
5.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Iniekcje i dodatki do betonu, Żywice epoksydowe

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter