MAXFLEX 700 i 800

Wersja do druku Poleć znajomemu
masa zalewowa do połączenia asfaltu i betonu

Dwuskładnikowy samopoziomujący uszczelniacz poliuretanowy odpornu na materiały ropopochodne

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0101
Opakowanie: puszka 5 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 20 kg

Grupa produktów: masy zalewowe i kity dylatacyjne
Rozwiązywane problemy: uszczelnienie krawędzi między betonem a blachą
Zastosowanie: izolacja przerw technologicznych, izolacja dylatacji, hydroizolacje, uszczelnienie dylatacji
Kod QR produktu

DANE PODSTAWOWE PRODUKTU:
MAXFLEX 700/800 jest dwuskładnikowym materiałem wylewanym na zimno. Po dokładnym wymieszaniu dwóch składników ulega procesowi wiązania, formując wytrzymały, sprężysty uszczelniacz do poziomych szczelin dylatacyjnych.

ZASTOSOWANIE

Uszczelniacz MAXFLEX 700/800 używany jest do wypełniania poziomych szczelin dylatacyjnych w następujących przypadkach:

 • podłogi w garażach,
 • myjnie i parkingi samochodowe,
 • pomieszczenia, gdzie składuje się paliwo i smary,
 • tarasy (tam, gdzie istnieje izolacja akustyczna),
 • wypełnienia szczelin pomiędzy nawierzchniami bitumicznymi i betonowymi
 • wymiary złącza powinny wynosić min. 8 mm i maks. 40 mm

ZALETY

 • Samopoziomowanie,
 • Łatwość stosowania (po prostu wlewa się do złącza).
 • Zachowuje sprężystość.
 • Doskonałe właściwości adhezyjne.
 • Dobra odporność chemiczna i mikrobiologiczna.

APLIKACJA

Powierzchnia , na której ma być aplikowany MAXFLEX 700/800 musi być czysta, sucha i wolna od jakichkolwiek innych materiałów.
W celu poprawienia przyczepności uszczelnienia do powierzchni należy zastosować PRIMER 1. W tak przygotowane złącze należy umieścić sznur z pianki polietylenowej MAXCEL, o przekroju okrągłym i zamkniętych porach. Przekrój sznura musi być 25% większy od szerokości szczeliny. Krawędzie złączy należy zabezpieczyć taśmą maskującą w celu prawidłowego i estetycznego wykonania.
Należy zmieszać komponent B z komponentem A, aż do uzyskania jednorodnej masy. Podłoże powinno być nieznacznie porowate i musi być suche. Po zabezpieczeniu krawędzi szczelin taśmą maskującą, zastosowaniem Primera 1 oraz umieszczeniem pianki poliuretanowej należy wlać materiał uszczelniający do szczeliny. Kiedy materiał zacznie twardnieć należy wyrównać powierzchnię łopatką lub kielnią. Po 72 godzinach złącze można użytkować.

WYMIARY ZŁĄCZA

Stosunek głębokości do jej szerokości powinien być zawarty w granicach od 1 : 1 do 1 : 1,5, natomiast w szczelinach dylatacji konstrukcyjnych 1 : 1 do 1: 2. W dylatacjach umieszczonych w posadzkach, po których odbywa się ruch pojazdów należy MAXFLEX 700/800 umieścić ok. 2 – 3 mm poniżej poziomu posadzki. Szerokość złącza min. 8 mm ÷ max. 40 mm .

OPAKOWANIE

Puszki 5 kg w kolorze szarym.

MAGAZYNOWANIE

9 miesięcy w oryginalnie zamkniętych pojemnikach, w wentylowanych pomieszczeniach, unikając wilgoci i temperatur przekraczających 25st C.

ZUŻYCIE

Do wypełnienia 1 mb złącza o wymiarach 10x10 mm (potrzeba kg): 0,14

Temperatura użytkowania (°C) - 20 ÷ + 80
Temperatura aplikacji (°C) + 5 ÷ + 40

GWARANCJA

Wszystkie produkty firmy DRIZORO wytwarzane są z najlepszych, dostępnych surowców, co zapewnia ich wysoką jakość. Nasza gwarancja dotyczy jakości produktu, a nie jego zastosowania poza naszą kontrolą. Za wszelkie użycie produktów do celów nie określonych w tym biuletynie, firma nie ponosi odpowiedzialności.
Wartość gwarancji nie może przewyższać wartości nabytego produktu.

BHP

MAXFLEX 700/800 zawiera poliizocyjany, które mogą powodować alergię. W trakcie aplikacji należy używać gumowych rękawic ochronnych.
Podczas stosowania uszczelniacza należy unikać kontaktu ze skórą. W przypadku dostania się produktu do oczu należy je natychmiast przemyć wodą i skonsultować się z lekarzem. W przypadku połknięcia natychmiast wezwać pomoc medyczną. Nie wywoływać wymiotów. Materiał stosować w miejscach wentylowanych. Produkt trzymać z dala od dzieci.
Karta bezpieczeństwa dostępna na życzenie.
Usuwanie produktu i jego pustych opakowań jest obowiązkiem użytkownika docelowego i musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

kg
5.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter