Impregnat do betonu i prefabrykatów

Wersja do druku Poleć znajomemu
impregnat hydrofobowy do betonów i prefabrykatów betonowych

Specialchem betony i prefabrykaty to impregnat hydrofobowy do betonów i prefabrykatów betonowych. Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami i plamami.

Podstawowe cechy

Producent: Specialchem
Symbol: impregnat-beton
Jednostka: litr

Grupa produktów: impregnaty do betonu i podłoży mineralnych
Zastosowanie: posadzki przemysłowe, impregnacja betonu

Sytuacje stosowania

  • hydrofobizacja betonu
  • ochrona betonu przed zabrudzeniami i plamami
kod produktu

Opis:
Preparat do skutecznej i trwałej ochrony betonów i prefabrykatów betonowych przed wchłanianiem wody, zabrudzeniami i plamami.

Sposób użycia:
Wyczyść materiał. Podczas impregnacji materiał musi być suchy i czysty. Wykonaj próbę na małym kawałku i sprawdź czy efekt jest pożądany. Nanieś impregnat metodą natryskową. Odczekaj do wyschnięcia. Materiał nie może mieć kontaktu z innymi cieczami przez okres 5 godzin.


Wydajność: 0,20-0,30l/m².

Zastosowanie:
Ochrona betonów każdego rodzaju. Kręgów betonowych, prefabrykatów, płyt betonowaych, krawężników, doniczek betonowych. Na murach, podłożach i elewacjach.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

litr
1 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 22 257 88 35
handel(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter