Granulat w tubie Hydrobar

Wersja do druku Poleć znajomemu
wałek bentonitowy - tyba HYDROBAR

Tuby Hydrobar (wałek bentonitowy) z szybko rozpuszczalnej w wodzie błony żelatynowej, wypełnione bentonitem CETCO, układane zwykle na ławie fundamentowej, w miejscu styku ze ścianą.

Podstawowe cechy

Producent: Cetco
Symbol: Hydrobar
Opakowanie: karton 9,76 mb
Jednostka: mb
Cena hurtowa ponad: 100 mb

Grupa produktów: bentonity, izolacje bentonitowe
Zastosowanie: izolacja przerw technologicznych, izolacja fundamentów

Sytuacje stosowania

sytuacje stosowania bentonitowej TUBY HYDROBAR

  • doszczelnienie narożników fundamentów
  • doszczelnienie połączenia płyty dennej ze ścianami fundamentowymi
Kod QR produktu

Bentonit sodowy Volclay

Bentonit jest pęczniejącym iłem, a jego nazwa pochodzi od pierwszego eksploatowanego złoża w Forcie Benton, w stanie Wyoming, USA. Geologicznie bentonity są minerałami pochodzenia wulkanicznego z ery kredowej, a nawet jurajskiej, a więc z epoki amonitów i dinozaurów. Większość eksploatowanych złóż powstało w wyniku wietrzenia tufów wulkanicznych w środowisku alkalicznym i silnie zasolonym.

Po wydobyciu ze złoża bentonit sodowy zostaje przez American Colloid Company (ACC) w sposób zasadniczy przetworzony. Proces przetwórczy polega na stosowaniu do starannie wyselekcjonowanego bentonitu dwóch czynników chemicznych, które działając każde z osobna i łącznie sprawiają, że bentonit nabiera większej odporności na działanie zanieczyszczeń chemicznych.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

53,22 PLN za mb
mb
1 mb

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter