Bentoseal Hydrobar - szpachla hydroizolacyjna bentoseal

Wersja do druku Poleć znajomemu
szpachla bentonitowa w żelowych osłonkach

Bentoseal - Hydrobar - gotowa do użycia szpachlówka bentonitowa o konsystencji pasty, używana do szpachlowania izolowanej powierzchni oraz samego materiału hydroizolacyjnego w miejscach wymagających uzupełnienia czy naprawy.

Podstawowe cechy

Producent: Cetco
Symbol: Bentoseal.t
Opakowanie: tuba 960 ml
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 24 szt.

Grupa produktów: bentonity, izolacje bentonitowe
Zastosowanie: hydroizolacje, fugowanie i szpachlowanie

Sytuacje stosowania

  • doszczelnianie szczegółów konstrukcyjnych przy układaniu izolacji bentonitowych Voltex
  • wyrównanie podłoży przed układaniem materiałów bentonitowych
  • wzmacnianie zakładów izolacji bentonitowych w narożnikach
  • doszczelnienie przejść rurowych w ścianach fundamentowych (od strony gruntu)
Kod QR produktu

BENTOSEAL to masa szpachlowa na bazie bentonitu, dzięki czemu tworzy szczelną powłokę. Warunkiem prawidłowego działania masy jest zamknięcie przestrzeni wokół masy nałożonej na izolowane podłoże.

Zastosowanie:
- obróbka detali przy instalowaniu mat VOLTEX, membran SWELLTITE, paneli VOLCLAY
- wyrównanie podłoża przed układaniem hydroizolacyjnych materiałów bentonitowych
- wzmacnianie zakładów przy układaniu mat VOLTEX

Przygotowanie podłoża:
Powierzchnie powinny byc suche i czyste, bez ruchomych elementów. Wszelkie ubytki, rysy i nierówności wypełnić masą BENTOSEAL do uzyskania równej powierzchni. W przypadku narożników wewnętrznych zrobić fasetę, aby zniwelować kąt. Tuż po przygotowaniu podłoża nakładać właściwy materiał hydroizolacyjny.

Obróbka detali:
Aplikować szpachlę tuż przed zasypaniem, aby nie była pozostawiona nieosłonięta.
Nakładane ilości powinny zapełnić przestrzeń między wycięciem w materiale hydroziolacyjnym i przechodzącym przez niego elementem. Wypełnienie powinno mieć min. 2cm grubości. Warstwa masy szpachlowej powinna wychodzić zarówno na izolowany element, jak również materiał hydroizolacyjny, aby apewnić ciągłość izolacji. W przypadku nacięć i uszkodzeń materiału hydroizolacyjnego, należy je wypełnić i pokryć masą BENTOSEAL. Jeśli ciśnienie wody obecnej przy hydroizolacji będzie większe niż 1 bar, należy zastosować podwójna ilość masy szpachlowej.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

86,52 PLN za szt.
szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter