AQUASTOP NANOFLEX

Wersja do druku Poleć znajomemu
paroprzepuszczalne uszczelnienie podpłytkowe na taras

Aquastop Nanoflex to jednoskładnikowa membrana do uszczelniania tarasów, balkonów, pomieszczeń mokrych przed ułożeniem płytek. Materiał jest paroprzepuszczalny i mostkujący rysy.

Podstawowe cechy

Producent: Kerakoll
Symbol: KERA-NANOFLEX
Opakowanie: 20 kg
Jednostka: kg
Specjalizacja: uszczelnianie tarasu, izolacja podpłytkowa, uszczelnianie pomieszczeń mokrych
Rozwiązywane problemy: pęknięcia lastryka
Zastosowanie: izolacje przeciwwilgociowe, izolacje balkonów i tarasów, izolacja łazienek, izolacja tarasów, hydroizolacje
Rozwiązania systemowe: izolacja łazienek - pomieszczenia mokre - Drizoro, izolacja tarasu nad pomieszczeniem ogrzewanym - Drizoro

Sytuacje stosowania

Tarasy, balkony, powierzchnie poziome i baseny, jastrychy mineralne, jastrychy cementowe monolityczne, istniejące podłogi ceramiczne, lastryko, kamienie naturalne o stabilnych wymiarach, przytwierdzone do podłoża i czyste, tynki cementowe i zaprawy cementowe, beton sezonowany.

Kod QR produktu

Tagi:

 • Podłogi i ściany, wewnątrz i zewnątrz
 • Paroprzepuszczalny
 • Zdolność mostkowania rys
 • Odpowiedni do układania ceramiki, kamieni naturalnych i mozaiki szklanej przy użyciu klejów z linii H40"
 • Odpowiedni w systemie płytka na płytkę
 • Wydajność o 30% większa w stosunku do systemów dwuskładnikowych
 • Papierowy worek 20 kg z uchwytem
 • Technologia Nanotech o stałej hydrofobowości, ciągłej elastyczności i wysokiej stabilności chemicznej

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w ramach programu VIP
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

Paroprzepuszczalna membrana mineralna, odporna na środowisko alkaliczne i chlor, certyfikowana, ekokompatybilna, o podwyższonej przyczepności i trwałości, do elastycznego uszczelniania podłoży przed układaniem na klejach, idealna w GreenBuilding. Jednoskładnikowa, zredukowana emisja C02, najniższa emisja lotnych związków organicznych. Po związaniu odpowiednia do recyklingu jako kruszywo.

Aquastop Nanoflex tworzy płynną, jednorodną masę, której konsystencję można regulować ilością dodawanej wody, w celu uzyskania idealnej obrabialności w zależności od warunków na budowie, gwarantując maksymalną przyczepność systemu klejenia.

TECHNOLOGIA UŻYCIA

Nanoszenie

Aquastop Nanoflex® nanosi się pacą na wcześniej przygotowane podłoże. Nanieśćpierwsząwarstwęogrubościokołol-2mmwcierającwceluuzyskania maksymalnej przyczepności do podłoża. Po utwardzeniu się produktu i usunięciu ewentualnych skroplin powierzchniowych, nanieść drugą warstwę Aąuastop Nanoflex. Nanieść jednorodną i ciągłą warstwę o grubości 2 - 3 mm całkowicie pokrywającą podłoże. W przypadku uszczelniania z siatką z włókna szklanego, zatopić siatkę zbrojeniową w pierwszej warstwie świeżej izolacji dociskając pacą. Okładziny można układać nie wcześniej niż po upływie 24 godzin od naniesienia ostatniej warstwy, używając ekokompatybilnego kleju mineralnego z linii H40®. Wprzypadku niskich temperatur i podwyższonej wilgotności konieczne jest wydłużenie czasu oczekiwania na układanie. W przypadku opadów deszczu oddziaływujących na nieutwardzony całkowicie produkt, sprawdzić czy nadaje się on do dalszego układania.

Czyszczenie
Mycie narzędzi z pozostałości Aguastop Nanoflex8 wykonuje się wodą przed całkowitym stwardnieniem produktu.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

25,82 PLN za kg
kg
20.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter