MAXCRYL

Wersja do druku Poleć znajomemu

MAXCRYL to profesjonalny, płynny środek akrylowy służący jako grunt do betonu.

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0033
Opakowanie: pojemniki 1 l. 10 l. 220 l
Jednostka: litr
Cena hurtowa ponad: 50 litr

Grupa produktów: grunt do betonu
Zastosowanie: wykończenie balkonu, naprawa żelbetu i betonu, izolacja tarasów, impregnacja betonu
Rozwiązania systemowe: naprawy punktowe posadzki betonowej - Drizoro
Kod QR produktu

DANE PODSTAWOWE PRODUKTU:

MAXCRYL jest cieczą na bazie żywic akrylowych, używaną jako płynny dodatek do zapraw, betonu i materiałów systemu firmy DRIZORO. Zaprawy i betony modyfikowane żywicą MAXCRYL charakteryzują się: zwiększoną przyczepnością do podłoża i lepszą urabialnością.

ZASTOSOWANIE

  • Płynna domieszka do zapraw cementowych i betonów.
  • Domieszka do materiałów przeznaczonych do uszczelnień, napraw i ochrony konstrukcji budowlanych, firmy DRIZORO takich jak: MAXSEAL, MAXPATCH, MAXROAD, CONCRESEAL PLASTERING, WATMAT i innych.
  • W rozcieńczeniu z wodą jako środek gruntujący, zwiększający przyczepność, pod tynki, glazurę, itp. Zalecany szczególnie na gładkie podłoża betonowe.

ZALETY

  • Zwiększa przyczepność betonów i zapraw do podłoży.
  • Polepsza urabialność betonów i zapraw.
  • Nie przeszkadza w „oddychaniu” podłoża.
  • Zmniejsza skurcz.

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU I SPOSÓB UŻYCIA

Zaprawy cementowe i betony.

Wymieszać MAXCRYL z czystą wodą w stosunku 1 : 3. Tak przygotowany płyn zarobowy użyć do rozrobienia odpowiedniej partii zaprawy lub betonu. Należy przy tym pamiętać, że domieszka MAXCRYL polepsza urabialność zapraw i betonu, przez co ma wpływ na wskaźnik w/c.

Stosowanie z materiałami firmy DRIZORO.

Wymieszać MAXCRYL z czystą wodą w stosunku zalecanym w karcie właściwego materiału.

Podkład gruntujący.

Wymieszać MAXCRYL z czystą wodą w stosunku 1 : 3 lub 1 : 2 w zależności od gruntowanego podłoża. Podłoże wcześniej nawilżyć kapilarnie wodą.

Na matowo – wilgotne podłoże nanieść pędzlem lub natryskiem niskociśnieniowym przygotowaną ciecz gruntującą. Na tak przygotowane podłoże nakładać zaprawy tynkarskie lub inne. Nie dopuścić do całkowitego wyschnięcia zagruntowanego podłoża przed nałożeniem zaprawy.

UWAGI

• Nie należy stosować mieszanek z MAXCRYL w temperaturach poniżej 5st C lub, gdy jest spodziewany taki spadek temperatury w ciągu 24 godzin od zakończenia robót.

• Nie zaleca się stosowania na powierzchnie, na których przed związaniem zaprawy lub innego materiału modyfikowanego MAXCRYL może wystąpić skroplenie pary wodnej (punkt rosy). W takim przypadku mogą wystąpić przebarwienia tynku, masy naprawczej lub powłoki.

OPAKOWANIE

Dowolne opakowania.

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w zamkniętych pojemnikach w pomieszczeniach, w których nie nastąpi przemrożenie materiału. Okres przydatności do zastosowania 18 miesięcy.

BHP

MAXCRYL jest produktem nietoksycznym, ale trzeba unikać kontaktu ze skórą i oczami. Używać rękawic i gogli ochronnych. Jeśli produkt dostanie się do oczu należy dokładnie przemyć czystą wodą, ale nie pocierać. W przypadku kontaktu ze skórą zmyć starannie czystą wodą i mydłem. Jeśli podrażnienie się utrzymuje, należy zwrócić się do lekarza. Karta bezpieczeństwa MAXCRYL dostępna na życzenie. Usuwanie produktu i jego pustych opakowań musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GWARANCJA

Wszystkie produkty firmy DRIZORO wytwarzane są z najlepszych, dostępnych surowców, co zapewnia ich wysoką jakość. Nasza gwarancja dotyczy jakości produktu, a nie jego zastosowania poza naszą kontrolą. Za wszelkie użycie produktów do celów nie określonych w tym biuletynie, firma nie ponosi odpowiedzialności. Wartość gwarancji nie może przewyższać wartości nabytego produktu.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

litr
1 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter