Zap Zimowy

Wersja do druku Poleć znajomemu

ZAP ZIMOWY DO STOSOWANIA W TEMPERATURZE DO  -8°C

Domieszka Zap Zimowy - poprawia urabialność w zaprawach tynkarskich i murarskich. Zastępuje wapno w zaprawach tynkarskich i murarskich.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: Chem_10
Opakowanie: 5 litrów
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 15 szt.
Specjalizacja: dodatek do zapraw murarskich
Zużycie: 0,5 l/50 kg cementu
Zastosowanie: betonowanie, fundamentowanie, wykonanie stropów i posadzek
Kod QR produktu

Zastosowanie:

Dodatek Zap Zimowy skutecznie umożliwia prace tynkarsko - murarskie zaprawami cementowymi i cementowo - wapiennymi w okresie obniżonych temperatur (-8°C) nie pogarszając cech fizycznych wykonywanych tynków i zapraw.

Sposób użycia:

Domieszkę Zap Zimowy dodajemy do zaprawy w proporcji 0,5l (87g składnika czynnego) na 50 kg cementu. Mieszamy do uzyskania odpowiedniej konsystencji (rzadszy do obrzutki, gęściejszy do tynku wierzchniego). Jeśli po dodaniu domieszki zaprawa jest zbyt gęsta należy dolewać małymi porcjami wodę (już bez domieszki i mieszać do uzyskania pożądanej gęstości. Pamiętać należy, że czas mieszania zaprawy z dodatkiem Zap ma istotny wpływ na gęstość zaprawy (im dłuższy czas mieszania, tym zaprawa rzadsza).

Przechowywanie:

W oryginalnie zamkniętych opakowaniach w temp. 0-25ºC


Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

64,94 PLN za szt.
szt.
1.00 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter