SECUDRAN 201WD601201

Wersja do druku Poleć znajomemu
trójwarstwowy kompozyt drenażowy

Mata drenażowa SECUDRAIN stosowana jako warstwa drenażowa i odsączająca. Składa się z 3 warstw: geowłóknina, wewnętrzny rdzeń z przestrzennej siatki polipropylenowej, geowłóknina.

Podstawowe cechy

Producent: produkt importowany
Symbol: 201WD601201-SECUDRAIN
Opakowanie: rolka 35 x 3,8 m oraz 35 x 1,9 m
Jednostka: m2
Cena hurtowa ponad: 500 m2
Minimalne zamówienie: 66.5 m2
Specjalizacja: drenaż, mata odsączająca, odprowadzanie wód opadowych,

Grupa produktów: mata przeciwerozyjna, mata drenażowa
Rozwiązywane problemy: rozmywanie skarp, erozja gruntu
Zastosowanie: drenowanie, odwadnianie

Sytuacje stosowania

 • odwodnienia
 • drenaże
 • odprowadzanie wód opadowych

 

Kod QR produktu
 • wysoka wodoprzepuszczalność - szubkie i skuteczne odprowadzanie wody z gruntu
 • wysoka jakość i trwałość materiału
 • możliwość swobodnego docinania na potrzebny wymiar

Kupując ten produkt od nas, otrzymasz dodatkowe korzyści:
 • profesjonalne doradztwo
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • szybki dostęp do wiedzy technicznej
   • możliwość kontaktu z doradcami technicznymi producentów
   • specyfikacje techniczne i poradniki wykonawcze
 • oszczędzasz pieniądze
  • hurtowa cena przy większym zakupie
  • alternatywne rozwiązania - dobieramy zamienniki - doradzamy możliwość stosowania produktów zamiennych (np. tańszych)
 • oszczędzasz swój czas
  • szybka dostawa dzięki sieci 21 lokalnych magazynów
  • pomoc przy przygotowaniu ofert przetargowych
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w ramach programu VIP
 • gwarancja udanej współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem

 secudrainR201WD601.jpgSecudranR_201_WD_601_R_201.jpg

 

 

 

 

Trójwarstwowa mata drenażowa SECUDRAIN to rodzaj maty drenażowej składającej się z trzech warstw. Pierwszą warstwą jest wodochłonna warstwa filtracyjna, która umożliwia odprowadzanie wody, a jednocześnie zatrzymuje ziemię i inne zanieczyszczenia. Drugą warstwą jest rdzeń maty wykonany z materiału, który ma właściwości drenażowe, czyli umożliwia odprowadzanie wody z powierzchni. Trzecią warstwą jest warstwa ochronna, która chroni rdzeń maty przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Trójwarstwowa mata drenażowa stosowana jest najczęściej do ochrony fundamentów przed wilgocią. Montuje się ją na zewnętrznej stronie fundamentów, przed wypełnieniem wykopu ziemią. Dzięki matom drenażowym woda opadowa i gruntowa nie zalega wokół fundamentów, co zmniejsza ryzyko zalania piwnicy oraz uszkodzenia konstrukcji budynku. Ponadto, trójwarstwowe maty drenażowe stosuje się także w budownictwie drogowym i kolejowym, na zielonych dachach oraz na powierzchniach zielonych, takich jak place zabaw czy boiska sportowe, gdzie odprowadzają nadmiar wody i poprawiają stabilność podłoża.

Trójwarstwowa mata drenażowa SECUDRAIN to produkt stosowany w różnych sytuacjach w celu poprawy odprowadzania wody i zapobiegania zalaniom. Oto kilka zastosowań maty drenażowej SECUDRAIN:

 1. Budowa domów jednorodzinnych - maty drenażowe SECUDRAIN stosuje się wokół fundamentów domów jednorodzinnych, aby zapobiec zalewaniu piwnic i innych pomieszczeń podziemnych. Mata drenażowa pomaga odprowadzać wodę z powierzchni ziemi, zapobiegając tym samym zalaniom w pomieszczeniach podziemnych.

 2. Budowa budynków użyteczności publicznej - maty drenażowe SECUDRAIN stosuje się w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, biura i centra handlowe, aby zapobiec zalewaniu piwnic i innych pomieszczeń podziemnych w wyniku opadów deszczu.

 3. Budowa dróg i autostrad - maty drenażowe SECUDRAIN stosuje się w celu zapewnienia odprowadzenia wody deszczowej z powierzchni dróg i autostrad. Mata drenażowa pomaga utrzymać powierzchnię drogi suchą i bezpieczną dla użytkowników.

 4. Budowa stadionów i innych obiektów sportowych - maty drenażowe SECUDRAIN stosuje się w celu zapewnienia skutecznego odprowadzenia wody z powierzchni boisk i innych obszarów sportowych, zapobiegając tym samym zalewaniu i uszkodzeniom nawierzchni.

 5. Budowa tarasów i balkonów - maty drenażowe SECUDRAIN stosuje się również w budowie tarasów i balkonów, aby zapobiec zalewaniu powierzchni i poprawić ich odprowadzanie wody.

Wszędzie tam, gdzie występują problemy z odprowadzeniem wody, maty drenażowe SECUDRAIN mogą być skutecznym rozwiązaniem. Są one łatwe w montażu i skutecznie odprowadzają wodę, zapobiegając zalaniom i uszkodzeniom konstrukcji.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

m2
66.50 m2

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

 • Aplikacja na androida

Newsletter