PRIMER 900

Wersja do druku Poleć znajomemu

Materiał gruntujący pod MAXFLEX 900 na podłoża porowate

Podstawowe cechy

Producent: Drizoro
Symbol: DR_0096
Opakowanie: puszka 1 l
Jednostka: litr
Cena hurtowa ponad: 5 litr
Minimalne zamówienie: 1 litr
Zastosowanie: izolacja przerw technologicznych, impregnacja betonu
Rozwiązania systemowe: dylatacje posadzkowe

Sytuacje stosowania

Materiał gruntujący, zwiększający przyczepność uszczelniaczy MAXFLEX 900 do podłoży porowatych takich jak: beton, cegła i.t.p.

kod produktu

DANE PODSTAWOWE PRODUKTU:
PRIMER 900 jest jednoskładnikowym materiałem gruntującym w postaci cieczy na bazie żywic syntetycznych stosowany na podłoża porowate. Jest zalecany jako grunt pod uszczelniacz MAXFLEX 900. Stanowi mostek wiążący pomiędzy uszczelniaczem i podłożem.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

  • Podłoże powinno być czyste, suche ( wilgotność <5%) i „zdrowe”.
  • Efektywne przygotowanie podłoża uzyskuje się przez następujący tok postępowania.
  • Usunąć wszelkie substancje mogące mieć wpływ na przyczepność PRIMER 900 do podłoża (oleje, powłoki malarskie, smary). W razie konieczności zaleca się stosowanie rozpuszczalników beztłuszczowych, jako metodę wspierającą tradycyjne metody czyszczenia.

NAKŁADANIE

Na przygotowane podłoże nałożyć przy użyciu szczotki cienką, jedną lub dwie warstwy PRIMER 900. Przed nałożeniem drugiej warstwy odczekać by pierwsza warstwa wyschła. MAXFLEX 900 musi być zaaplikowany w przedziale od 30 do 90 minut po zagruntowaniu ścianek. W przypadku upływu tego czasu należy zaaplikować nową warstwę gruntu PRIMER 900. W celu uniknięcia plam spowodowanych przez ten produkt czy uszczelniacz, należy uprzednio zabezpieczyć brzegi taśmą maskującą. PRIMER nakładać na wewnętrzne powierzchnie złącza. Narzędzia używane przy pracach niezwłocznie po ich zakończeniu należy umyć rozpuszczalnikiem MAXSOLVENT.

Uwaga! PRIMER 900 jest produktem palnym. Należy unikać w miejscu prowadzenia prac i składowania materiału palenia papierosów i używania otwartego ognia. Pomieszczenia, w których prowadzone są roboty należy wietrzyć.

Temperatura aplikacji musi być wyższa niż 5ºC.

ZUŻYCIE

Zużycie materiału PRIMER 900 wynosi 0,45 l/m2. Dla złącz o długości 1 mb i przekroju 10 x 10 mm zużycie wynosi 9 ml.

OPAKOWANIE

Puszki 1 l

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w oryginalnych opakowaniach. Czas przechowywania – 12 miesięcy .

BHP

PRIMER 900 zawiera toluen i poloizocyjan. Podczas nakładania PRIMER 1 należy używać gumowych rękawic i okularów ochronnych. Nie wdychać oparów wydzielających się z procesu spalania i podgrzewania. Jest produktem palnym. Unikać palenia i chronić przed otwartym ogniem podczas aplikacji. Jeśli produkt dostanie się do oczu przemyć natychmiast czysta wodą bez pocierania i szukać pomocy medycznej. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć obficie wodą i mydłem. W przypadku połknięcia natychmiast szukać pomocy medycznej. Nie wywoływać wymiotów. Przestrzegać ogólnych środków ostrożności koniecznych przy użyciu i aplikacji tego typu produktów. Stosować w pomieszczeniach wentylowanych. Trzymać z dala od dzieci. Trzymać z daleka od artykułów spożywczych i myć ręce po przenoszeniu i aplikacji produktu. Natychmiast zdjąć poplamione ubranie. Karta bezpieczeństwa dostępna na życzenie. Usuwanie produktu i jego pustych opakowań jest obowiązkiem użytkownika docelowego i musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GWARANCJA

Wszystkie produkty firmy DRIZORO wytwarzane są z najlepszych, dostępnych surowców, co zapewnia ich wysoką jakość. Nasza gwarancja dotyczy jakości produktu, a nie jego zastosowania poza naszą kontrolą. Za wszelkie użycie produktów do celów nie określonych w tym biuletynie, firma nie ponosi odpowiedzialności.

Wartość gwarancji nie może przewyższać wartości nabytego produktu.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

litr
1.00 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Grunty i kleje, Grunty do betonu, Przerwy i dylatacje

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter