Deiterol S (weber.tec 773)

Wersja do druku Poleć znajomemu

Przezroczysty, małocząsteczkowy, zawierający rozpuszczalnik, hydrofobowy środek impregnacyjny na bazie siloksanu.

Podstawowe cechy

Producent: Deitermann
Symbol: DEI-067
Opakowanie: 12 l
Jednostka: litr
Zastosowanie: zastosowania profesjonalne, izolacje przeciwwilgociowe
Kod QR produktu

Właściwości:

Główną przyczyną powstawania wilgotnych plam na elewacji, przewilgocenia murów, wykwitów soli i wapna, wyłomów spowodowanych niszczącym działaniem mrozu, rozwoju mchów i innych uszkodzeń jest przenikająca przez budowle wilgoć. Przenikaniu wilgoci w czasie ulewnych deszczy można zapobiec stosując materiały nieprzyjmujące wody, np. silany, siloksany i żywice akrylowe, które wnikając głęboko w materiał budowlany, dzięki zachodzącej reakcji, ulegają długotrwałemu w nim osadzeniu.
DEITEROL S jest zawierającym rozpuszczalnik, bezbarwnym, hydrofobowym środkiem impregnującym na bazie siloksanu, o następujących właściwościach ważnych dla skuteczności i trwałości jego działania:

  • niewielka masa cząsteczkowa - stąd bardzo dobre wnikanie w podłoże
  • nadaje się na podłoża silnie zasadowe (alkaliczne)
  • wysycha nie klejąc się
  • nadaje się także na podłoża lekko wilgotne
  • szybko perli się - dlatego szybko staje się odporny wobec silnego deszczu.

Z powodu absorpcji kapilarnej (włoskowatej) DEITEROL S jest wchłaniany przez materiał budowlany i poprzez działanie wilgoci reaguje z podłożem tworząc usieciowiony, niezatykający kapilarów silikon.

Zastosowanie:

DEITEROL S został opracowany głównie do zabezpieczenia elewacji (fasad) i innych powierzchni pionowych lub silnie nachylonych przed przenikającą wilgocią (silny deszcz).
Jednakże DEITEROL S doskonale nadaje się również do obróbki elementów betonowych, które powinny być zabezpieczone przeciw działaniu mrozu, soli wysypywanej zimą oraz pojawianiu się wykwitów wapnia. Po czasie schnięcia wynoszącym ok. 24 godzin impregnacje wykonane za pomocą DEITEROL S można pokrywać powłokami dyspersyjnymi lub zawierającymi rozpuszczalnik.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

34,61 PLN za litr
litr
1 litr

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Środki do czyszczenia i ochrony, Grunty do betonu

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter