PURINJECT 1C FLEX - żywica

Wersja do druku Poleć znajomemu

Podstawowe cechy

Producent: Adcos
Symbol: AD_0003
Opakowanie: 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 100 kg
Kod QR produktu

Tagi:

PURINJECT 1C FLEX – jednokomponentowa bezrozpuszczalnikowa żywica poliuretanowa nieszkodliwa dla środowiska, odporna na działanie czynników biologicznych, idealna do izolacji przeciwwodnych w konstrukcjach betonowych i gruntach luźnych.
Zastosowanie: do uszczelniania pracujących pęknięć i połączeń; doskonale nadaje się do rozwiązywania problemów z obfitymi przeciekami.

Zasada działania: W wyniku zetknięcia z wodą tworzy się elastyczna pianka poliuretanowa o zamkniętej porowatej strukturze. Szybkość reakcji można kontrolować dodając katalizator (6-10%). Im większa dawka katalizatora, tym szybciej następuje reakcja. Wytworzona pianka wstrzyknięta pod ciśnieniem nie kurczy się ani nie puchnie, bardzo dobrze penetruje. Maksymalne rozprężenie - 800%.
Do czyszczenia pompy po zakończeniu pracy zaleca się stosowanie PURCLEAN.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

kg
1 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Anna Olechnowicz
tel.: 814442828
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter