Deitermann FP (weber.san 956)

Wersja do druku Poleć znajomemu

Mineralny tynk nawierzchniowy, stosowany jako drobnoziarnisty tynk renowacyjny.

Podstawowe cechy

Producent: Deitermann
Symbol: DEI-043
Opakowanie: 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 500 kg
Zastosowanie: zastosowania profesjonalne, wypełnianie ubytków i naprawy
Kod QR produktu

Właściwości:

Stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz drobnoziarnisty tynk Deitermann FP jest niezwilżalnym wodą (hydrofobowym), paroprzepuszczalnym, mineralnym tynkiem nawierzchniowym należącym do grupy zapraw Ic. Można go nakładać zarówno ręcznie, jak i mechanicznie. Maksymalne uziarnienie tego tynku wynosi 0,6 mm. Szczególne zalety:

  • hydrofobowy tynk nawierzchniowy
  • paroprzepuszczalny
  • łatwa obróbka
  • odporny na mróz i warunki atmosferyczne

Zastosowanie:

Deitermann FP stosowany jest jako drobnoziarnisty tynk, szczególnie do wyrównywania i wygładzania w systemie renowacji zawilgoconych murów piwnicznych. Nakładany jest na tynk renowacyjny Deitermann SP w kolorze białym lub szarym. Drobnoziarnisty Deitermann FP jest łatwy w obróbce, a po wyschnięciu pozostaje paroprzepuszczalny oraz odporny na mróz i warunki atmosferyczne. Po zakończeniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz jego całkowitym wyschnięciu Deitermann FP może być  pokrywany paroprzepuszczalną powłoką malarską EUROLAN Silikat.

Zużycie:

Ok. 4,0 kg/m2 przy nanoszonej warstwie grubości 3 mm lub ok. 6,5 kg/m2 przy warstwie o grubości 5 mm.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

2,66 PLN za kg
kg
25.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Tynki i elewacje, Tynki renowacyjne

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter