SANABUILD FONDO

Wersja do druku Poleć znajomemu

SANABUILD FONDO to środek impregnujący do betonu, powoduje likwidowanie wysoleń na murach.

Podstawowe cechy

Producent: Kerakoll
Symbol: 03726
Opakowanie: karton 6x5 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 120 kg
Zastosowanie: zastosowania profesjonalne, osuszanie budynków, osuszanie murów, impregnacja betonu
Kod QR produktu
Zaawansowany technologicznie środek impregnujący na bazie wodnej, hamujący proces zasolenia i intensyfikujący proces parowania, przeznaczony do obróbki ścian zawilgoconych na skutek podciągania kapilarnego. Składnik Systemu Osuszania SANABUILD® przeznaczonego do naprawy murów poddanych zasoleniu.

 

Technologia SANABUILD® FONDO wykorzystuje środki powierzchniowo czynne zmieniając napięcia powierzchniowe cieczy w kapilarach. Penetruje wilgotne i zasolone podłoża, odwracając zjawisko kapilarnego podciągania, co powoduje odsunięcie roztworu solnego w głąb muru.Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

73,91 PLN za kg
kg
30.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: System osuszania w technologii MICROTECH, Tynki renowacyjne

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter