KERACEM Eco

Wersja do druku Poleć znajomemu

KERACEM jest to szybkoschnąca zaprawa jastrychowa stosowana jako podłoże pod płytki, parkiet, wykładziny lub do zalewania ogrzewania podłogowego. KERACEM można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Do uzyskania posadzki przemysłowej wymaga zastosowania powłoki utwardzającej.

Podstawowe cechy

Producent: Kerakoll
Symbol: 81232
Opakowanie: worek 25 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 1000 kg
Zużycie: plytki 200 kg/m2, parkiet 250 kg/m2 piasek 0-8 mm
Zastosowanie: posadzki przemysłowe, betonowanie, fundamentowanie, wykonanie stropów i posadzek
Kod QR produktu
Ekokompatybilne spoiwo hydrauliczne, normalnie wiążące i szybko schnące do wysoce wytrzymałych jastrychów i płyt grzewczych, idealne w GreenBuilding. Po związaniu odpowiednie do recyklingu jako kruszywo.
 
Zaawansowane technologicznie, profesjonalne spoiwo hydrauliczne do jastrychów i płyt grzewczych ogrzewania podłogowego o wysokiej wytrzymałości, normalnie wiążące i szybkoschnące o skurczu kompensowanym i wysokiej przewodności cieplnej, przeznaczone do układania na klej płytek ceramicznych, gresu porcelanowego i marmurowego, kamieni naturalnych, parkietu i wykładzin.

Jastrychy wolnoschnące, podatne na duży skurcz hydrometryczny wymagają dłuższego oczekiwania na profesjonalne ułożenie płytek ceramicznych lub materiałów wrażliwych na wilgoć.

Keracem® Eco, po wymieszaniu z kruszywem o zróżnicowanym uziarnieniu od 0 do 8 mm, służy do przygotowywania jastrychów o dużej stabilności wymiarowej i stałej równowadze higrometrycznej, co gwarantuje pewność i szybkość układania płytek ceramicznych już po 24 godzinach, zaś parkietu już po 5 dniach.

 

 

 

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

3,53 PLN za kg
kg
25.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter