Fugabella Eco PU 40 Stalowy-04

Wersja do druku Poleć znajomemu

Fugabella Eco PU 40 to poliuretanowy ekokompatybilny, organiczny, tiksotropowy uszczelniacz o wysokiej odporności na ścieranie, idealny w GreenBuilding. Przyjazny dla środowiska. uszczelniacz do wypełniania szczelin dylatacyjnych w posadzkach betonowych lub wykończonych płytkami ceramicznymi.
Zastosowanie: szczeliny dylatacyjne, obróbki blacharskie, połączenia konstrukcyjne.

Podstawowe cechy

Producent: Kerakoll
Symbol: 10812
Opakowanie: karton 12x310 ml
Jednostka: szt.
Cena hurtowa ponad: 108 szt.
Zużycie: 3 m z 1 tuby przy szczelinie 10x10 mm
Kod QR produktu
Jednoskładnikowy, zaawansowany technologicznie, poliuretanowy uszczelniacz techniczny przeznaczony do wykonywania nieprzepuszczalnych i odpornych na ścieranie wypełnień szczelin podziałowych podłóg przemysłowych i handlowych z betonu lub płytek ceramicznych. Tiksotropowy, o wysokim module elastyczności, przyjmuje powłoki malarskie. Zalecany do uszczelniania obróbek blacharskich, połączeń kołnierzowych oraz innych rodzajów połączeń i materiałów wykończeniowych.

 

Fugabella® Eco PU 40 zapewnia dużą twardość powierzchniową gwarantując nieprzepuszczalność, nawet przy występowaniu bardzo dużych naprężeń termicznych i mechanicznych, podłóg w obiektach przemysłowych lub handlowych przy znacznym natężeniu ruchu.
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

39,83 PLN za szt.
szt.
12.00 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter