KERAPOXY Fuga epoksydowa 10 kg

Wersja do druku Poleć znajomemu

Kwasoodporna i chemoodporna dwuskładnikowa zaprawa na bazie żywicy eposydowej do spoinowania szczelin o szerokości od 3 mm do 15mm,
stosowana równiez jako klej.

Podstawowe cechy

Producent: Mapei
Symbol: MAPEI-040
Opakowanie: 10
Jednostka: kg
Kod QR produktu

Kerapoxy - dwuskładnikowa, kwasoodporna zaprawa epoksydowa dostępna w 30 kolorach, do wykonywania spoin o szerokości od 3 do 15 mm. Może być także stosowana jako klej.

Zastosowanie:
Zaprawa do fugowania na bazie żywic reaktywnych (RG), przeznaczona do wykonywania kwasoodpornych spoin okładzinach z płytek ceramicznych materiałów z kamienia, na posadzkach i ścianach, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Szczególnie nadaje się do spoinowania płytek w zakładach przemysłu spożywczego, w basenach pływackich i termalnych, zbiornikach agresywnych chemikaliów, powierzchni roboczych w kuchniach, szpitalach, supermarketach i we wszystkich miejscach, w których wymagana jest wysoka higiena i odporność chemiczna. Do spoinowania dużych powierzchni poziomych zalecane jest zastosowanie Kerapoxy P.

Dane techniczne:
Proporcje mieszania: składnik A : składnik B = 9 : 1
Czas zachowania właściwości roboczych: 45 minut
Czas oczekiwania przed profilowaniem: około 20 minut
Obciążenie ruchem pieszym: po około 24 godzinach
Pełne obciążenie: po 4 dniach.
Po 4 dniach spoiny mogą być narażone na działanie agresywnych środków chemicznych.
Kolory: 30
Nakładanie: gumową pacą MAPEI
Profilowanie: pacą Scotch-Brite i gąbką Mapei
Przechowywanie: 24 miesiące

Zużycie
Zależnie od wymiarów spoiny

Opakowanie
Wiadra 2 kg

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

32,24 PLN za kg
kg
1 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Zobacz więcej produktów z kategorii: Układanie płytek, Zaprawy do spoin i fugi

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter