KERABUILD EPOFILL (ex. EPOINIEZIONE)

Wersja do druku Poleć znajomemu
zalewa epoksydowa - klej do rys w betonie

KERABUILD EPOFILL (ex. EPOINIEZIONE) to epoksydowe spoiwo o wysokiej płynności do wypełniania i sklejania mikropęknięć i małych rys. KERABUILD EPOFILL może być aplikowany poprzez iniekcję ciśnieniową lub grawitacyjną.

Podstawowe cechy

Producent: Kerakoll
Symbol: 10018-19
Opakowanie: 0,66kg + 0,33kg
Jednostka: zestaw
Cena hurtowa ponad: 10 zestaw
Specjalizacja: naprawa pęknięć w betonie
Rozwiązywane problemy: uszkodzenia betonu, wykruszenia żelbetu
Zastosowanie: wypełnianie ubytków i naprawy, naprawa żelbetu i betonu, iniekcje grawitacyjne i ciśnieniowe
Rozwiązania systemowe: sklejanie rys i pęknięć w betonie
Kod QR produktu
Technologiczny, strukturalny, dwuskładnikowy, bardzo płynny zestaw epoksydowy, przeznaczony do wysoce wytrzymałego, sztywnego łączenia mikropęknięć konstrukcji betonowych i murowanych. Idealny do nieprzerywanych iniekcji spękanych elementów masywnych.
 
Niezwykła płynność KERABUILD® EPOFILL gwarantuje optymalne wypełnianie przy aplikacji grawitacyjnej i ciśnieniowej, również w miejscach oddalonych od punktu podawania materiału. Kontakt z istniejącymi, suchymi, porowatymi i nasiąkliwymi strukturami nie zmienia wysokiej zdolności KERABUILD® EPOFILL do penetracji w rysy.


Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

FAQ problemy budowlane

Przegląd problemów budowlanych. Porady praktyczne i dostępne produkty.

Cena brutto:

147,60 PLN za zestaw
zestaw
1.00 zestaw

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Michał Strzalka
tel.: 221001155
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter