izolacja fundamentów

Poprawnie wykonana izolacja fundamentów zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację budynku. Na stronach TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.com prezentujemy materiały instruktażowe, dokumentacje wykonawcze i przegląd materiałów izolacyjnych przeznaczonych do izolacji fundamentów. Wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów dostarczamy na plac budowy.

poradnik techniczny:  wykonanie izolacji fundamentów systemu VOLTEX
katalog materiałów budowlanych: Izolacje mineralne - Izolacje bentonitowe - Izolacje bitumiczne

Dostarczamy wszystkie prezentowane materiały do izolacji fundamentów prosto na plac budowy.

 

Polecamy platformę WWW.TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM jako wiarygodne źródło zaopatrzenia w nowoczesne materiały budowlane a firmę STRUCTUM Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera
biznesowego. Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o., Kraków, Warszawa, Chorzów, Gdańsk, Wrocław
 • Vandex

  Najwyższej jakości szwajcarskie produkty do hydroizolacji, napraw betonu i uszczelnień.

  więcej »
 • SABA Flexform

  SABA Flexform jest dwuskładnikową, tiksotropowa masą naprawczą i wypełniającą ubytki konstrukcji betonowych, bazującą na epoksy-polisiarczku. SABA Flexform używany jest do wykonywania konstrukcji wodoodpornych progów na powierzchniach ze spadkami, napraw ubytków i poziomowania konstrukcji betonowych oraz jako masa konstrukcyjna przy wykonywaniu progów najazdowych jako część systemu SABA Joint Bridging System.

  więcej »
 • SABA Flexcoat K

  Produkt SABA Flexcoat K jest dwuskładnikową masą elastyczną powłoką stosowaną zabezpieczenia powierzchni betonowych na bazie mieszaniny żywic epoksydowych i polisiarczków. SABA Flexcoat K jest stosowana do pokrywania powierzchniowych zbiorników, w których znajduje się woda zanieczyszczona chemicznie i mechanicznie oraz do pokrywania powierzchni wnętrznych studni i separatorów ścieków zanieczyszczonych olejami i tłuszczami.

  więcej »
 • SABA Ecoseal Bio

  SABA Ecoseal Bio jest przeznaczony do stosowania jako uszczelniacz połączeń pracujących w środowisku obciążonym mikrobiologicznie np. w kompostowniach oraz innych obiektach gdzie występuje kontakt z cieczami zanieczyszczonymi biologicznie
  tj. ścieki, woda i nawozy naturalne.

  więcej »
 • SABA MS Floor SL

  SABA MS Floor to samopoziomujący uszczelniacz do posadzek, trwale elastyczny, utwardzany wilgocią (powietrzem), na bazie MS-polimeru, do uszczelniania połączeń posadzek (cieczoszczelnych).

  więcej »
 • SABA MS Floor

  SABA MS Floor to uszczelniacz do posadzek, trwale elastyczny, utwardzany wilgocią (powietrzem), na bazie MS-polimeru, do uszczelniania połączeń posadzek (cieczoszczelnych).

  więcej »
 • DICKBESCHICHTUNG 2K

  Bitumiczna izolacja fundamentów. Stabilna, kryjąca rysy dwukomponentowa bitumiczna masa uszczelniająca do skutecznego i trwałego uszczelniania przed wilgocią gruntu i wodą pod ciśnieniem obsypanych ziemią części budowli.

  więcej »
 • VOLTEX - bentonitowa mata izolacyjna

  Mata izolacyjna VOLTEX to pionowa i pozioma izolacja fundamentów, ciężka izolacja wodna, bentonitowa izolacja samonaprawialna, izolacja płyty dennej, izolacja konstrukcji budowlanych. Voltex DS jest od strony geowłókniny dodatkowo laminowany membraną polimerową. Zapytaj o cenę izolacji VOLTEX w wersji specjalnej: VOLTEX DS oraz VOLTEX L.

  więcej »
 • AQUA BLOCKER

  Uszczelnienie budowlane przeznaczone jest do zwalczania wilgoci w podłogach oraz uporczywie zalegającej wodzie. Izolacja do powierzchni pionowych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wypełnia szczeliny do 10 mm!!!

  więcej »
 • VOLTEX DS

  Mata bentonitowa Voltex DS - wersja z warstwą folii.

  więcej »
 1  2  3  Następne » 
do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter

Loading