Cerinol MK

Wersja do druku Poleć znajomemu

Modyfikowana tworzywem sztucznym, 1 - komponenetowa, wiążąca na bazie cementu powłoka ochronna stali zbrojeniowej, stanowiąca część systemu betonu zastępczego firmy Deitermann.

Podstawowe cechy

Producent: Deitermann
Symbol: DEI-33
Opakowanie: 5 kg
Jednostka: kg
Cena hurtowa ponad: 500 kg
Zastosowanie: zastosowania profesjonalne
Kod QR produktu

Właściwości:

CERINOL MK składa się z komponentu proszkowego, który po wymieszaniu z wodą tworzy znakomitą powłokę ochronną stali zbrojeniowej, szczególnie w przypadku elementów betonowych narażonych na agresję związków chloru. CERINOL MK wiąże hydraulicznie, odznacza się znakomitą wytrzymałością na odrywanie od betonu oraz spełnia wszystkie wymagania stawiane zgodnie z TL-BE-PCC/SPCC wg ZTV-SIB.

Zastosowanie:

CERINOL MK stosowany jest jako powłoka ochronna stali zbrojeniowej przy renowacji żelbetu, szczególnie w przypadku elementów poddanych agresji związków chloru. CERINOL MK stosuje się w powiązaniu z zaprawami naprawczymi PCC: CERINOL RM, CERINOL FM, CERINOL ES 4, CERINOL ES 8.

Zużycie:

CERINOL MK: ok. 190 g proszku/mb stali zbrojeniowej o śr. 14 mm, przy dwukrotnym malowaniu.

Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim *
telefon
e-mail *
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

15,18 PLN za kg
kg
5.00 kg

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Daniel Sokołowski
tel.: 177788566
info(at)technologie-budowlane.com

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

  • Aplikacja na androida

Newsletter