Jesteś w:

Katalog produktów

Zobacz katalog produktów

Poradniki techniczne

Zobacz katalog poradników

spoiwa i jastrychy o wysokiej wytrzymałości

Kerakoll - nowoczesne materiały budowlane

Technologia KERAKOLL w zakresie układania płytek i kamieni naturalnych obejmuje:

Nazwa CenaZamów
KERACEM Eco PRONTO

KERACEM PRONTO jest to szybkoschnąca gotowa do użytku zaprawa jastrychowa stosowana jako podłoże pod płytki, parkiet, wykładziny lub do zalewania ogrzewania podłogowego. KERACEM PRONTO można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Do uzyskania posadzki przemysłowej wymaga zastosowania powłoki utwardzającej.

Gotowy, ekokompatybilny jastrych mineralny, normalnie wiążący i szybkoschnący pod układanie na klej, idealny w GreenBuilding. Zredukowana emisja CO2, zawiera surowce pochodzące z recyklingu.

2,12 PLN
KERACEM Eco

KERACEM jest to szybkoschnąca zaprawa jastrychowa stosowana jako podłoże pod płytki, parkiet, wykładziny lub do zalewania ogrzewania podłogowego. KERACEM można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Do uzyskania posadzki przemysłowej wymaga zastosowania powłoki utwardzającej.

3,33 PLN
REKORD Eco

REKORD to spoiwo do jastrychów, szybkowiążące i szybkoschnące, do stosowania wewnątrz. Umożliwia układanie płytek już po 6 godzinach, a parkietu po 24 godzinach.

Ekokompatybilne, mineralne spoiwo hydrauliczne o bardzo szybkim wiązaniu i wysychaniu, do wysoce wytrzymałych jastrychów i płyt grzewczych, idealne w GreenBuilding. Po związaniu odpowiednie do recyklingu jako kruszywo.

8,24 PLN
REKORD Eco PRONTO

REKORD ECO PRONTO jest szybkoschnącym i szybkotwardniejącym gotowym jastrychem do stosowania wewnątrz jako podłoże pod płytki, parkiet, wykładziny, a także do ogrzewania podłogowego. Idealnie sprawdza się w sytuacji, gdy remont posadzki musi być przeprowadzony w bardzo krótkim czasie.

Ekokompatybilny, gotowy do użycia jastrych, bardzo szybkoschnący i szybkotwardniejący, przeznaczony pod układanie na klej, idealny w GreenBuilding. Zredukowana emisja CO2, zawiera surowce pochodzące z recyklingu. Po związaniu odpowiedni do recyklingu jako kruszywo.

3,09 PLN